Lazer Tüp Sorunu

Lazer Makineler - Lazer Tüp Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar.Elimde golden marka 80 watlık lazer kesim makinası mevcut.yaklaşık olarak 11 ay önce tüpü değiştirdim.Dün kesim yaparken 4 saniye gibi bir sürede ışın yavaşlayarak ışın söndü.Makinanın mekanik ...

Lazer Tüp Sorunu
toprakk22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakk22

Matbaacı / Hatay

Lazer Tüp Sorunu

Alt 27-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar.Elimde golden marka 80 watlık lazer kesim makinası mevcut.yaklaşık olarak 11 ay önce tüpü değiştirdim.Dün kesim yaparken 4 saniye gibi bir sürede ışın yavaşlayarak ışın söndü.Makinanın mekanik aksamın da herhangi bir sıkıntı yok.Su motorunun bulunduğu kova hafiften yosunlaşır gibi olmuş sonradan fark ettim ve o yosunları tüüpün içerisine aktarmış. Düşündüğüm kadarıyla su devir daimi sağlıklı yapmadığından ötürü tüpe zarar verdim.Daha önce böyle birşey başına gelen varsa veya bilgi sahibi arkadaşlardan yardım istemekteyim.Tüp toplamda en fazla 1000 saat çalışmıştır.Yardımcı olabilecek arkadaşlarla telefondan iletişime geçebilirsem sevinirim.Saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TuGo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TuGo

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bana ulaşırsanız yardımcı olabilirim 535 601 48 83 Turgut
Bu mesajdan alıntı yap