Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul ...

Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul
Savaş KÖSE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Savaş KÖSE

Eğitimci / İstanbul

Alt 26-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor

Program/Seviye: Merhaba Arkadaşlar
İstanbul genelinde Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel ciler aranıyor. irtibat için özel mesaj yolu ile bana ulaşın. ilginize şimdiden teşkekkür ederim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul - Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul ya da Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Savaş KÖSE

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-02-2012 #3
kimsenin işe ihtiyacı yok anlaşılan Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul
blueplanetone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueplanetone

Grafiker / İstanbul

İş hakkında

Alt 01-03-2012 #4
vektörel işlermi yapılack ben yueming de değilde mercury ve sprit de çalıştım.

Savaş KÖSE

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-03-2012 #5
vektörel işlermi yapılack ben yueming de değilde mercury ve sprit de çalıştım.
evet vektörel çalışmalar yapılacak
by_sp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_sp

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2012 #6
10 yıldır corel kullanıyorum. iş yeriniz tam olarak nerede acaba ?

Savaş KÖSE

Eğitimci / İstanbul

Alt 13-03-2012 #7
10 yıldır corel kullanıyorum. iş yeriniz tam olarak nerede acaba ?
bu işe aranan kşi bulundu ancak
çalıştığım firmalar arada soruyorlar mail yollarsanız bilgilerinizi, soran kişilerle paylaşa bilirim.
by_sp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_sp

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2012 #8
mynet adresimden özgeçmişimi gönderdim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim Lazerde çalışacak Yueming Lazer bilen veya bilmeyen Corel bilen arkadaşlar aranıyor - İstanbul
ayhancaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayhancaa(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2012 #9
O kadar mail attım ses çıkmadı bu ilan ciddimi

Savaş KÖSE

Eğitimci / İstanbul

Alt 22-03-2012 #10
O kadar mail attım ses çıkmadı bu ilan ciddimi
ilan ciddidir arkadaşlar ancak istenen arkadaşbulundu mail yollarsanız bana istendikçe bilgilerinizi firmalarla paylaşıyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları