Lear güvenlik afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - Lear güvenlik afiş çalışmam ...

darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 20-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Degerli yorumlarını bekliyorum lütfen yorumsuz bırakmayın !!

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fontlar daha çekici olabilrmiş anlatmak istenileni yansıtabilirmiş, LEAR 'logoyu beğendim hoş bir çalışma emeğinize sağlık.üzerinde biraz daha durun derim.
Bu mesajdan alıntı yap
illustrasyonist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illustrasyonist(42)

Ressam / İzmir

Alt 20-05-2009 #3
Aslında amacına uygun güzel çalışma.Tek vereceğim fikir.Şu yukarıdaki slogan.
En azından sarı veya başak sarısı yapabilirdin.Slogan göze çarpmalı Lear güvenlik afiş çalışmam
Bu arada resmin kalitesi iyi değil.En azından Photoshopda biraz kurtar resmi Lear güvenlik afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 20-05-2009 #4
Fontlar daha çekici olabilrmiş anlatmak istenileni yansıtabilirmiş, LEAR 'logoyu beğendim hoş bir çalışma emeğinize sağlık.üzerinde biraz daha durun derim.
Fontlar en çekicisi buydu elimdeki ama haklısın daha çekici olabilirdi birazx aceleye geldi farkındayım fontlar konunun yorumun içinde teşekkür ederim

Aslında amacına uygun güzel çalışma.Tek vereceğim fikir.Şu yukarıdaki slogan.
En azından sarı veya başak sarısı yapabilirdin.Slogan göze çarpmalı Lear güvenlik afiş çalışmam
Bu arada resmin kalitesi iyi değil.En azından Photoshopda biraz kurtar resmi Lear güvenlik afiş çalışmam
ya aslında yukarıda büyük duruyodu çoğu yerde denedim hoş durmadı kaldırmayı düşündüm anlamı kalmazdı çalışmanın diye oraya koymayı tercih ettim renk konusuda değerlendirilebilir denerim onuda resmin kalitesi ile ilgilide dediğim gibi aceleye geldi ama onu düzeltecem aklımda Lear güvenlik afiş çalışmam sanada teşekkür ederim güzel yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-05-2009 #5
Başarılı bir çalışma olmuş arkadaşım.Logo çok güzel.Yanlız üst kısım biraz boş geldi gözümü .
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 20-05-2009 #6
Başarılı bir çalışma olmuş arkadaşım.Logo çok güzel.Yanlız üst kısım biraz boş geldi gözümü .
haklısın o boşluk şehir manzarasını kapatmaması açısından ben resme baktığımda akıcı geliyor şehir ama oraya bir yazıo vs. eklediğimde bütünü mahvoluyor sanada teşekkür ederim güzel yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
serhangenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhangenc

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 20-05-2009 #7
hemen büyük imla hataları göze çarpıyor..
buralar doğru olmadan tasarıma göz atamıyorum şahsen..
Gözünüz Arkada Kalmasın cümlesinde da ayrı yazılmış..
Bir de alttaki cümle; Güvenliğinizi Sağlayabileceğiz Cihazlarımız... ile devam eden cümle..
burada da imla hatası var..
Güvenliğinizi Sağlayabileceğimiz Cihazlarımızla... olmalı..
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 20-05-2009 #8
güzel çalışma olmuş sloganın rengi arkadasın dediği gibi başak sarısı fena olmazdı hani Lear güvenlik afiş çalışmamVurgulamak isteneli vurgulamışsın ben beğendim emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-05-2009 #9
Kısa zamanlı bir manipüle ile arkadan görünen bir kafaya göz eklemek, basit, esprili ve daha akılda kalıcı bir çalışma olacaktır..

Bahsettiğiniz şehiri ben göremedim.Tünelden aydınlığa çıkmanın güvenlik sistemi ile bağlantısını çözemedim.

Logonuz güzel fakat kurgu çok yanlış..
Bu mesajdan alıntı yap
CHaTLaK17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CHaTLaK17

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

Alt 20-05-2009 #10
güzel ama pixi tasarım'ı çok büyük yazmışsın...Öyle kocaman yazacağına kendine göze çarpan küçük bir logo yapmanı öneririm daha tarz durur Lear güvenlik afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları