Led Grafik Panel sistemleri için nasıl gif hazırlayabılrıım ...

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Led Grafik Panel sistemleri için nasıl gif hazırlayabılrıım ... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar bu sıstemlerı kuruyor ve calısıtırıyorum benım sorum su sekılde olacak , sızlerınde bıldıgı gıbı bu sıstemlerde kontrol kartına bılgısayar ıle gonderdıgımız resım,gif ve yazıları ekranlarında gosterıyor ...

alpego isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpego

Fotoğrafçı / Adana

Alt 14-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar bu sıstemlerı kuruyor ve calısıtırıyorum benım sorum su sekılde olacak , sızlerınde bıldıgı gıbı bu sıstemlerde kontrol kartına bılgısayar ıle gonderdıgımız resım,gif ve yazıları ekranlarında gosterıyor lakın ben bazı sekıller hazılamak ıstıyorum mesela dalgalanan bır bayrak yada bır aracın hareketlı anı v.s. gıbı bazı gıflerı yapmak ıstıyorum .ınternetten arastırma yaptım acıkcası bulamadım buldugum hazır gıflerı de malesef bu ekranlar tek renk oldugu ıcın calıstıramadı
P10 Grafik Led Panel Kırmızı lınktekı modullerı kullanıyorum bunun kendıne has bır arayuz programı var bılıyorsunuz benıım sımdılık asıl sorunum şudur kı ben kendım bazı gıfler ve degısık yazı efektlerı kullanmak ıstıyorum saygılarımla

kayan yazı gıf anımasyon 3d led tabela.wmv - YouTube
buradakıler gıbı TEMA yada agacın hareketlerını nasıl yapabılırım sonucta arayuz programı gif,rtf dosyalarını calıstırabılıyor sımdıden tşk ederım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 16-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu şekil bi şeyi bende arıyorum çözümü bulabilirsen banada bilgi verirsen sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
alpego isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpego

Fotoğrafçı / Adana

Alt 17-04-2013 #3
bu şekil bi şeyi bende arıyorum çözümü bulabilirsen banada bilgi verirsen sevinirim
yazıları hallettım lakın gıflerde sorun devam etmektedır ..gıf.lerıde tek tek acıp aynı sekılde yapmak gerekıyor anladıgım kadarı ıle...
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 17-04-2013 #4
led tabelalarda kullanılmak üzere zaten hazır gif formatında animasyonlar var. Sürekli çalıştığımız led sistemiyle uğrasan bir firma var onun fasıtasıyla biliyorum bu tür işleri az çok o kadar zor bir şey değil .gif animasyonu oluşturmak
Bu mesajdan alıntı yap
grainss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grainss

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 31-05-2013 #5
P10 panelde istediğin yazı ve gif i tabikide göstertebilirsin. gifin renkli olması br problem değil çünkü program panelin tek renk olduğunu zaten biliyor ve panele tek renk koduyla gönderiyor. renk sorunu diyorsan eğer de bilgisayardan rengini değiştirmeyi dene Led Grafik Panel sistemleri için nasıl gif hazırlayabılrıım ...
arkaplanı düz ve tekrenk gifler tercih edersen tabiki de daha sağlıklı bir sonuç daha net bir görüntü alırsın.
Bu mesajdan alıntı yap