led icin delik

Freehand - led icin delik Sponsorlu Bağlantılar led icin delik delme amaclı olarak harfin etrafına 2cm de bir 6 mm lik delik ata bilme özelliği frehand de varmış resimteki gibi bişey nasıl yabılabilir resimli olarak ...

led icin delik
vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

led icin delik

Alt 02-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

led icin delik delme amaclı olarak harfin etrafına 2cm de bir 6 mm lik delik ata bilme özelliği frehand de varmış resimteki gibi bişey nasıl yabılabilir resimli olarak anladırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler led icin delik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Onlar kenar çizgisidir. Stroke kısmından bulabilirsin. Elimde freehand olmadığı için netten resimler ekledim.led icin delik
led icin delik

Photoshoptaki görüntülere benziyor bunlar ama freehandada layer stylede yapılıyordu. Blending Operations(karışım özellikleri)
Bu mesajdan alıntı yap

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2009 #3
arkadaşlar bu delikler rastgele deyil belli bir aralıkla ve belli bir kalınlıkta atılması gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2009 #4
Corel kullanmasını biliyorsunuz dimi ? Bende Freehand yok o yüzden corelden anlatsam belki anlarsınız.
Bu mesajdan alıntı yap

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2009 #5
coreli biliyorum ama corelde bu özellik yok bir macro ekletik ama onunta activasyonu gerekiyor ama rusca olduğu icin onuda yabamıyoruz ama frehanda yabılıyormuş onun icin buraya actım bu şekilin vektörel olması ve corelin görmesi gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2009 #6
Corelde basit bir örnek hazırladım. Freehanda de vardı fakat liseden sonra hiç açmadığım için unuttum nerdeyse üzerinden 6 sene geçti.
led icin delik
Bu mesajdan alıntı yap