Led Işık Yapımı

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Led Işık Yapımı ...

Led Işık Yapımı
brave_boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brave_boy

Grafiker / Denizli

Alt 06-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üstadlar Photoshopda Led Işık Yapımı Hakkında Yardımı Arastırdım ama ne yazık ki istedigim gibi bi led ısık tasarımı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...

Üstadlar Yokmu Bu konuda Yardımcı olabilecek :sadsmile::crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
ysndkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysndkn

Grafiker / Konya

Alt 07-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Led ile kastın neon lamba tarzımı?
eğer öyle ise dilediğin şekli çizdikten sonra içini doldur ve o layerı çoğalt. duruma göre kopyaladığın layer'a gaussian blur ver? aslına bakarsan tam olarak ne istediğini anlatırsan iyi olacak..

Led Işık Yapımı
Bu mesajdan alıntı yap
brave_boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brave_boy

Grafiker / Denizli

Alt 08-02-2009 #3
Üstad Ledden Kastım su
Led Işık Yapımı

bu orjinal bi resim ama ben buna benzer panolar yapmam lazım photoshopta yani müsteriye iş bittikten sonra bu sekilde gözükücek demem için tabi farklı renklerde gif olarak eger yardımcı olursan bu konuda cok mutlu olucam :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2009 #4
ahh evet ya bu sorunu bende yaşadm arkadşm... bende freehand de istenilen çizimi noktalar halinde çizdm... photoshopta da renklere göre efekt verdm... sanırım yanlış anlamadıysam birde farklı renklerde ışıkların yanmasını istiyorsun... o zmn hazırladığın noktaları hangi renkleri istiyorsan onlarla farklı farklı yapacaksn.. sonra bunları photoshopta efekt vererek ayrı ayrı layerlar halnde hazırlayacksn... daha sonra işi imagereadye aktarıp animation dan yararlanarakk bi gif çalışması elde edebilirsn Led Işık Yapımı

arkadaşlar biraz acele oldu unamarım anlatabilmişimdir... çalışmayı kendiniz yapıp kaydettiğinizde İNTERNET SAYFASINA SÜRÜKLEYİP AÇMAYI UNUTMAYINNN.. bende öyle açılıyor başka türlü açabilen varsaa beni de bilgilendirsen lüütfeen Led Işık Yapımı

Led Işık Yapımı

Led Işık Yapımı
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #5
ancak son seçenek cs4 te yok imageready uygulaması cs4 içine gömüldüğünden gif olarak atamıyoruz o sorunu nsl hallederiz sırf bu yüzden cd 3 e geri dönüş yapıyorum Led Işık Yapımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2009 #6
Led Işık Yapımı orasını bende bilmiyorumm.. cs3 kullanıyorum bende.. üstadlara sormak gerek bu soruyu..
Bu mesajdan alıntı yap
talash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

talash

Grafiker / Bursa

Alt 09-04-2009 #7
Animasyon olurda kaydetme seçeneği olmaz mı? Animasyonunuzu hazırladıktan sonra File > Save for web and devices pencerisini açıp oradan gif olarak kaydedebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(23)

Webmaster / İzmir

Alt 09-04-2009 #8
Photoshopta Window >> Animation ı açıp animasyonunuzu oluşturduktan sonra ,File >> Save For Web & Devices i seçin.Açılan pencerede sağ üstte "Save" e tıklayıp kayıt yerini seçip Tamam diyerek çalışmanızı .GİF olarak kaydedin.
Bu mesajdan alıntı yap
narabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narabi

Grafiker / Van

Alt 10-04-2009 #9
birde cs3 de varsa 4 de hayli hayli vardır bunuda bi kenara yazın ...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
isik, led, yapimi