Led-li Tabela İmalat Ustası - Ankara

İş Arayan İlanları - Led-li Tabela İmalat Ustası - Ankara ...

matrix06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matrix06

Grafiker / Ankara

Alt 19-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Led-li Tabela İmalat Ustası

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Word-Exel

İş deneyimi ve içeriği: 4 Yıl Kurumsal Müşterileri olan büyük bir firmada.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Led-li Tabela imalat ve montaj ustasıyım. Led-li ve Wallwasher’lı Cephe aydınlatma vitrin ve tezgah aydınlatma. Işıksız tabelaların bulunduğu yerde sökülmeden ışıklandırılması, fluoresant’lı tabelaların tasarruflu led’li ışıklandırmaya dönüştürülmesi. Kutu harfli tabela montajı,Animasyonlu ve animasyonsuz herçeşit nokta led aydınlatmalarını yaparım. Ankara’nın en büyük reklam firmalarında birinde 4 yıl imalat ve montaj sorumluluğu yaptım. vasıflarıma uygun iş veya ortaklık arıyorum.

K.ören / Ankara

E-posta:

Telefon: 0541 279 66 15
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Led-li Tabela İmalat Ustası - Ankara - Led-li Tabela İmalat Ustası - Ankara ya da Led-li Tabela İmalat Ustası - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Led-li Tabela İmalat Ustası - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
matrix06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matrix06

Grafiker / Ankara

Alt 16-04-2012 #3
İlanım halen günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
erdoganacun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdoganacun

Baskıcı / Ankara

Elektronik reklam ustasıyım iş arıyorum

Alt 15-10-2014 #4
15 yıl elektronik tamir + son 7 yıl elektronik reklam sektöründe iş yeri sahibi olarak çalıştım. elektronikreklam olarak - kuyumcu dövizci panoları - fabrika enfarmasyon panoları - kayan yazı sistemleri - reflektör flaşörler - ledle ilgili tüm projeli tasarımlar - skorbord sstemleri - dereceli saatler - güzergah panoları V.S bu ürünlerin tasarımı ve imalatını yaptım proteus . corel . tüm pic programları + WORD EXCEL - teklif hazırlama _ gibi tecrübeye sahibim kar ortağda olabilir anlaşabileceğim maaş ta olabilir tekliflerinizi bekliyorum saygılar

GSM : 0506 250 94 18
Bu mesajdan alıntı yap