Led Tabela Tasarımı

Corel Draw - Led Tabela Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar corel draw programın A4 ebatında küçük bir led tabela yapmak istiyorum ledler ile ECENAZ yazacam acaba bunun led dizimini nasıl yapacaz yardımcı olacak birisi var mı ...

Led Tabela Tasarımı
1N4007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1N4007

Hiç Biri / Tokat

Led Tabela Tasarımı

Alt 20-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar corel draw programın A4 ebatında küçük bir led tabela yapmak istiyorum ledler ile ECENAZ yazacam acaba bunun led dizimini nasıl yapacaz yardımcı olacak birisi var mı ? bilgisayarıma corel kurdum led tool da kurdum ama şimdi açılmıyor corel hata veriyor ... Led Tabela Tasarımı

http://i.hizliresim.com/kgNWQr.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Error 38" hatasını düzeltmek için: Başlat / Çalıştır / Services.msc yazıp enter dedikten sonra açılan pencereden Potexis Licensing V2 hizmetini bulup çalışma şeklini otomatik olarak değiştirmeniz gerekir. (İşlemden sonra restart gerekebilir) ...
Win 10 kullanıyorsanız çalıştır kısayolu işe yaramayabilir o zaman alt taraftaki araç çubuğu üzerinde boş bir yere gelip sağ tıklayıp görev yöneticisini açın ve hizmetler sekmesine gidin oradan hizmeti bulup sağ tıklayarak çalıştırabilirsiniz ...
Led Tabela Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
1N4007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1N4007

Hiç Biri / Tokat

Alt 21-09-2015 #3
bahsettiğiniz sayfayı açtım ama Potexis Licensing V2 bunu bulamadım böyle bişey yok bende ... Led Tabela Tasarımı acaba corel de bu ismi nasıl yazarım ???
Bu mesajdan alıntı yap