Led tabela yardım !!

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Led tabela yardım !! Sponsorlu Bağlantılar Tabela yaptıracağım fakat, nasıl bir şey yapayım diye fikir edinmek istiyorum çalışmalarınız benim için çok önemlidir...

Led tabela yardım !!
emrahuysl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahuysl

Grafiker / İstanbul

Dosya24

Led tabela yardım !!

Alt 03-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tabela yaptıracağım fakat, nasıl bir şey yapayım diye fikir edinmek istiyorum çalışmalarınız benim için çok önemlidir
Led tabela yardım !!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şöyle 2 adet seçeneğiniz bulunmakta:

1. Siz yapar, çalışmayı ekler ve gelecek yorumlar üzerine düzeltmelerinizi yaparsınız.
2. Konuyu iş veren ilanları veya Freelance eleman arayan kısmına açarak gelecek cevaplar üzerinden sorununuzu çözebilirsiniz.

Size özel veya reklam çalışmalarına verilecek fikirlerden, uygulamalardan forum içinde (Grafikerler.net) bir çok kişinin ekmek yediğini düşünürseniz haksızlık olmaması için 1. veya 2. çözümü siz üretebilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
sico74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sico74

Fotoğrafçı / Kahramanmaraş

Alt 24-06-2013 #3
kaliteli led kullanirsaniz tasarruf bakimindan cok guzel yanliz avrupa mali led kullanmanizi oneririm ben tabela yapiyorum ve butun isik sistemini led kullaniyorum sizede onerebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
tabelareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tabelareklam

Webmaster / İstanbul

Alt 29-05-2015 #4
10 larca tabela modeli var. Led tabela da yaptırmakta kararlımısınız ? eğer kararlıysanız yardımcı olurum. Kendi reklam firmam var.
Bu mesajdan alıntı yap