Legend Web Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Legend Web Logo Çalışması ...

frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 01-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web tasarım ve kodlama üzerine Legend Web kurumsal çalışması. Yorumlarınız benim için değerlidir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 01-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bi çalışma olmuş eline sağlık. Bence amblemdeki "LW" biraz daha kalın olabilir vurgu açısından. LEGEND'le WEB'İn arasını da biraz daha kapatabilirsin. Bide Son iki harfin farklı renkte olmasının bi anlamı var mı? Eğer özel bi anlamı yoksa bence "WEB"in hepsi farklı renk olabilir. Sanırım "G"yi de özellikle küçük yaptın. Onu diğerlerinin boyutuna getirsen daha iyi olur. Bundan çok daha güzel bişey yapabileceğine inanıyorum. Başarılar. :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2009 #3
Çirkin olmuş denemez asla ama bana çok kalabalık göründü, dikkat dağıtıcı... ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 01-02-2009 #4
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Çok ufak tefek düzenlemelerle tekrar sunuyorum. Açıkçası çalışmamı beğendiğimi söyleyemem, fazla oynama yapmakta istemiyorum. Hayali bir kurumsal çalışma olduğu için fazla betimleyemedim belki somut bir çalışma olsa daha sade ve çok daha iyi olacaktı.

selmanist haklısın "G" gözü tırmalıyor fakat daha yuvarlak hatlı olduğundan küçük gibi yansıyor göze. Özel olarak yapılmış bir şey değil, tamamiyle font kaynaklı. Tespitlerin ve iyi dileklerin için teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
selmanist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selmanist(32)

Eğitimci / Kayseri

Alt 02-02-2009 #5
Rica ederim frocktal. Hayali bi kurumsal çalışma demişsin bu senin için bi + aslında bence. Anlamsız müşteri istekleri yok düşünsene Legend Web Logo Çalışması sınırsız özgürlük...

Mutlaka biliyosundur "legend" efsane demek. Ordan bi çağrışım yakalayabilirsin belki. Kullandığın font da bu tür yazılım sektörü için uygun aslında ama ben yine de değiştir derim. Tabi karar senin. Legend Web Logo Çalışması

Ha bu arada bir önceki mesajda söylemeyi unutmuşum slogan süper Legend Web Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, legend, logo, web