Les Exclusive Logo Tasarımları

Logo Tasarımları - Les Exclusive Logo Tasarımları ...

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Dosya15

Alt 12-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Les Exclusive yerel bir kozmetik markasıdır. 100'den fazla ürünü piyasaya kısa süre içinde çıkacaktır. Bu yüzden logonun renk alternatiflerini ve kullnım şekillerinide açıkladım ve gösterdim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Les Exclusive yerel bir kozmetik markasıdır. 100'den fazla ürünü piyasaya kısa süre içinde çıkacaktır. Bu yüzden logonun renk alternatiflerini ve kullnım şekillerinide açıkladım ve gösterdim.

gayet başarılı tebrik ederim Les Exclusive Logo Tasarımları logo tasarımı sanırım size ait ?
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2013 #3
gayet başarılı tebrik ederim Les Exclusive Logo Tasarımları logo tasarımı sanırım size ait ?

O ne demek yahu bana ait olmasa burada işi ne? Les Exclusive Logo Tasarımları) Teşekkür ederim yorum için.

Kolay Gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2013 #4
O ne demek yahu bana ait olmasa burada işi ne? Les Exclusive Logo Tasarımları) Teşekkür ederim yorum için.

Kolay Gelsin.
bu gözler neler gördü neler Les Exclusive Logo Tasarımları Bazı insanlar varda başkalarının yaptığı logoları paylaşıp sadece renk değişimlerini falan yapıp böyle gösterimlerde bulunuyorlarda ondan sordum Les Exclusive Logo Tasarımları Tekrar başarılar Kolay Gelsin.

ALLAH'a Emanet Ol.
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2013 #5
bu gözler neler gördü neler Les Exclusive Logo Tasarımları Bazı insanlar varda başkalarının yaptığı logoları paylaşıp sadece renk değişimlerini falan yapıp böyle gösterimlerde bulunuyorlarda ondan sordum Les Exclusive Logo Tasarımları Tekrar başarılar Kolay Gelsin.

ALLAH'a Emanet Ol.
Hadi ama Les Exclusive Logo Tasarımları hiç mi yorumlarıma denk gelmedin yahu Les Exclusive Logo Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap