Les Exclusive Ozon Yağı Bakım Losyonu Ambalajı

Ambalaj Tasarımı - Les Exclusive Ozon Yağı Bakım Losyonu Ambalajı Sponsorlu Bağlantılar Ambalajla aram pek iyi değil ne yalan söyleyeyim. Özellikle matbaa ile renkler ve baskı renkleriyle ilgili pek fazla bilgim olmadığınıda söyleyebilirim. Ambalaj çalışmalarını sadece ümit ederek yapıyorum özellikle ...

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ambalajla aram pek iyi değil ne yalan söyleyeyim. Özellikle matbaa ile renkler ve baskı renkleriyle ilgili pek fazla bilgim olmadığınıda söyleyebilirim. Ambalaj çalışmalarını sadece ümit ederek yapıyorum özellikle renk açısından. Les Exclusive Ozon Yağı Bakım Losyonu Ambalajı. Çok çekiyorum bu ambalajlardan çok. Kutu barizdir zaten yanında ki de kutunun içindeki şişeyi çevreleyecek olan stickerdır.

Yorumlarınız özellikle ambalajlarda kıymetlidir. Les Exclusive Ozon Yağı Bakım Losyonu Ambalajı

Çalışmanızı inceledim. Ama ne sağlığı ne doğallığı vurgulayıcı bişey bulamadım. Aksine kabarcıklarla ve renklerle kimyasal bir izlenim bırakıyor. Daha ferah bi çalışma olmalıydı.

Firma kozmetik firması, tek bir ürün değil 100 lerce ürünü çıkacak olan bir firma ve oluşturulan kurumsal genelde siyah üstüne oluşturulduğu ve çıkış ürünleri bunlar olduğu için sağlıklıyız.biz den çok karizmatiğiz.biz işlenmeliydi. Talep bu yöndeydi. O yüzden bu tarz bir çalışma çıktı. Aynı zaman da ürün rakibi olarak görünen ozoxlive ürünüde bu şekilde bir ambalajla deli gibi satış yapmış ve bunun istatislikleri çıkartılınca ayrıca özellikle böyle bir talepte bulunuldu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmaya yapılan yoruma cevap vermiş olmama rağmen alıntıyla birlikte mesajı başlığa kopyalayan yetkiliyi ayakta alkışlıyorum Les Exclusive Ozon Yağı Bakım Losyonu Ambalajı
Bu mesajdan alıntı yap
yekta ofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yekta ofset

Matbaacı / Bursa

Alt 01-04-2013 #3
merhaba öncelikle şunu söylemeliyim "ozon yağı bakım losyonu" aşırı derecede düz olmuş zeminin içinde adeta kaybolmuş durumda, %100 bitkisel yazısı okunmuyor ve bana kalırsa çok fazla geçiş kullanmışsın bir karmaşıklık var ortada kutu içindeki mamülü çok fazla anlatamıyor

yinede eline sağlık ...
Bu mesajdan alıntı yap
maxiday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxiday

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2013 #4
Merhaba çalışma olarak bakıldığı zaman güzel siyah ile turkuaz uyumu hoş durmuz yalnız bu hangi ürünün kutusu bakım losyonu güzellik sağlık yani genel olarak bakıldığı zaman %99 siyah renkten kaçınılır bu tarz ürün kutusunda çünkü ürünün dış tasarımı ürünü satmakta çok etkili oluyor yani demek istediğim kendi kurumsal rengi siyah olsa bile koyu bir kutu gitmez daha açık bir renk uygulanmalı ve kesinlikle çalışmada bir cilt resmi kullanılması gerekiyordu googlede örneklere bakabilirsiniz çizginiz güzel ama biraz daha tasarım öncesi neyi ne için yapıyorsunuz diye biraz düşünürseniz daha güzel tasarımların ortaya çıkacağını düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2013 #5
merhaba öncelikle şunu söylemeliyim "ozon yağı bakım losyonu" aşırı derecede düz olmuş zeminin içinde adeta kaybolmuş durumda, %100 bitkisel yazısı okunmuyor ve bana kalırsa çok fazla geçiş kullanmışsın bir karmaşıklık var ortada kutu içindeki mamülü çok fazla anlatamıyor

yinede eline sağlık ...
Merhaba çalışma olarak bakıldığı zaman güzel siyah ile turkuaz uyumu hoş durmuz yalnız bu hangi ürünün kutusu bakım losyonu güzellik sağlık yani genel olarak bakıldığı zaman %99 siyah renkten kaçınılır bu tarz ürün kutusunda çünkü ürünün dış tasarımı ürünü satmakta çok etkili oluyor yani demek istediğim kendi kurumsal rengi siyah olsa bile koyu bir kutu gitmez daha açık bir renk uygulanmalı ve kesinlikle çalışmada bir cilt resmi kullanılması gerekiyordu googlede örneklere bakabilirsiniz çizginiz güzel ama biraz daha tasarım öncesi neyi ne için yapıyorsunuz diye biraz düşünürseniz daha güzel tasarımların ortaya çıkacağını düşünüyorum...

Artık çok geç =))
Bu mesajdan alıntı yap