LETRASET nasil...

Corel Draw - LETRASET nasil... ...

LETRASET nasil...
isvicreli1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isvicreli1

Grafiker / Yurtdışı

LETRASET nasil...

Alt 25-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar *
Letraset nasil yapiliyor bilgisi olan varsa paylasabilir mi acaba..
Tesekkur ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ERKUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERKUS(58)

Grafiker / İzmir

Alt 26-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim, Letraset dediğin şey yıllar önce bilgisayar ve printer olmadığı dönemlerde aydınger benzeri kağıt üzerine dizilmiş değişik puntadaki fontlar olarak satılırdı...ve bunlar ile dizgi yapardık....ama ben senin isteğini doğru mu anladım? Bu nedenle onun imalatını yapmak mümkün değil ve dışarıdan ithal edilirdi...şimdilerde kullanılmadığı için belki de ithal edilmiyordur, ya da dekoratif amaçlı teknik kırtasiye ofislerinde satılıyor olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
isvicreli1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isvicreli1

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-05-2012 #3
kardeşim, Letraset dediğin şey yıllar önce bilgisayar ve printer olmadığı dönemlerde aydınger benzeri kağıt üzerine dizilmiş değişik puntadaki fontlar olarak satılırdı...ve bunlar ile dizgi yapardık....ama ben senin isteğini doğru mu anladım? Bu nedenle onun imalatını yapmak mümkün değil ve dışarıdan ithal edilirdi...şimdilerde kullanılmadığı için belki de ithal edilmiyordur, ya da dekoratif amaçlı teknik kırtasiye ofislerinde satılıyor olabilir.
Ayni seyden bahsediyorum. Ben de kullanmistim. Amacim nasil imal edildigiyle ilgiliydi.
Bu mesajdan alıntı yap