Levent Songür Photography

Fotoğraf Sanatçıları - Levent Songür Photography ...

Cevapla
Levent Songür Photography
alialtan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alialtan

Fotoğrafçı / Ankara

Standart

Levent Songür Photography

Alt 12-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Levent Songür ile ilgili kendi tanıtım metninden bilgiler

Çocuk & Aile Fotoğrafları
Ankara'nın en hareketli noktasında, Tunalı'da keyifli bir stüdyomuz var. Profesyonel fotoğraf çekimi için gerekli tüm teknik ekip ve ekipmanların yer aldığı stüdyomuza aileler ve çocuklarını eğlenceli ve güzel bir çekim için bekliyoruz.
Her yaş grubundan çocuklarla ve bebeklerle gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerinde, isteyenler için farklı konseptler yaratabiliriz. Çekimlerin sonunda seçtiğiniz fotoğraflar üzerinde gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra size sunacağımız alternatif materyaller üzerine baskı yaptırabiliyoruz. Ayrıca yine beğendiğiniz fotoğraflardan oluşan ve çocuğunuza hatıra bırakabileceğiniz güzel bir fotoğraf albümü de hazırlıyoruz.
Çocuk çekimlerini çoğunlukla stüdyoda yapmayı tercih etsek de evde veya dış mekanda da çekim planlayabiliyoruz.
Hamile ve Doğum Fotoğrafları
Bizim için en heyecan verici deneyimlerinden biri de doğum fotoğrafçılığı. Anne adayları ilk önce hamilelikleri sırasında kamera karşısına geçiyorlar. Daha sonra, doğum sırası ve hemen sonrasında fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Bebeğinizin ilk fotoğraflarını, ailenin bebekle ilk buluşmasını ve daha birçok detayı görüntülediğimiz bu çekimleri hayatınız boyunca saklayacağınızı biliyoruz.
Levent Songür Photography'de uzmanlaştığımız alanlardan biri de endüstriyel tesis ve ürün fotoğrafçılığı. Dev tesislerden, üretim bantlarına ve son ürüne, iç mekan ve dış mekandan kesitlere kadar birçok detay çekim gerçekleştiriyoruz. Ağırlıkla web sitesi ve tanıtım kataloglarında kullanılan bu fotoğrafları, doğal veya yapay ışık kullanarak çekiyoruz. Ayrıca fotoğrafın kullanım amacına göre aktüel veya kurgusal fotoğraflar üzerine de çalışıyoruz.
Levent Songür Photography stüdyosuna gelenler duvarları süsleyen eğlenceli portre fotoğrafları görebilirler. Portre fotoğrafçılığı kişiye özel beklentilere cevap verebiliyoruz. Örneğin; profesyonel özgeçmiş ve portfolyo için portre çekimleri yaparken, diğer yanda cast ajans ve model çekimleri gerçekleştiriyoruz. Portre fotoğrafçılığı, kimi zaman evcil hayvanınızın da sevimli karelerini içerebiliyor.
Görüldüğü gibi Ankara’da profesyonel fotoğraf çekiminde çok ciddi bir yer arıyorsanız bu yer kesinlikle Levent Songür Photography olmalıdır.
Adres : levent songur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Levent Yüksel > Tuana Value Müzik Videoları 0 25-05-2012 22:21:54
Bmc levent araç donesi HAKKANEN4 Araç Giydirme 2 17-03-2012 08:58:53
haluk levent twist Müzik Videoları 1 05-02-2012 15:50:42
Haluk Levent - Zifiri özgüll Müzik Videoları 3 08-01-2011 12:24:16
Grafiker arıyoruz - 3.Levent encourage Sonuçlanan İlanlar 15 26-08-2009 14:45:31

Kapat
Şifremi Unuttum?