Leyleklerin Uçuşu (Kitap Kapağı)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Leyleklerin Uçuşu (Kitap Kapağı) Sponsorlu Bağlantılar Orijinal Adı: Le vol des cigognes Bosna Hersek'teki 82. basım için hazırladığım kapak, kapak türkçeye çevrildi. şablon olarak aynı. dili boşnakça. yorumlarınızı bekliyorum...

bosnia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bosnia

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Orijinal Adı:
Le vol des cigognes

Bosna Hersek'teki 82. basım için hazırladığım kapak, kapak türkçeye çevrildi. şablon olarak aynı. dili boşnakça.

yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanız görünmüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2009 #3

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Görseliniz düzeltilmiştir...
Bu mesajdan alıntı yap

bosnia

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-06-2009 #4
Yanlış yüklemiştim, düzeltildi.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2009 #5
Yanlış yüklemiştim, düzeltildi.
Sanırım kitabın içeriğinden ve konusundan da bahsetseydiniz, kapağı anlamlandırmak için daha iyi bir fikre sahip olurduk...
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-06-2009 #6
Sanırım kitabın içeriğinden ve konusundan da bahsetseydiniz, kapağı anlamlandırmak için daha iyi bir fikre sahip olurduk...
aynısını düşündüm Leyleklerin Uçuşu (Kitap Kapağı) araştırma yaptım konusuna uygun sade bir tasarım olmuş elinize sağlık

fikir edinmeniz için bir kaç satır

Göçmen kuslardir leylekler. Her bahar Avrupa'ya gelir, yaz sonunda tekrar Afrika'ya dogru yola çikarlar. Ama bu yil geri dönmeyecekler.. Louis Antioche'un kayip leyleklerin sirrini çözmek için çiktigi yolculuk kisa sürede kabusa dönüsür. Parçalanmis cesetler, nereden çiktigi belli olmayan katiller... Arayisi onu, Bulgaristan'daki Çingene mahallerinden isgal altindaki topraklarin güneste kavrulan kibutzlarina, Orta Afrika Cumhuriyeti'nin balta girmemis ormanlarindan Kalküta'nin araka sokaklarina kadar götürecektir. Hatta cehenneme kadar...

Sinir tanimayan bir hayal gücü, kusursuz bir kurgu, tüyler ürpertici siddet sahneleri, nefes nefese bir gerilim. Jean-Christophe Grange'yi bu tarzin zirvesine çikaran, Kizil Nehirler'i dünya çapinda bir basariya ulastiran bu nitelikler, Leyleklerin Uçusu'nda da var.
Korkutucu bir yolculuk, sasirtici bir kitap!
Bu mesajdan alıntı yap

bosnia

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-06-2009 #7
Kitap leylekler aracılığı ile afrikadan avrupaya elmas kaçıran bir bilim adamını anlatıyor, Polisiye ve gerilim kitabı, bu yüzden leylek kullanmanın yeteceğini düşündüm..
(Ayrıca herkese tavsiye ederim müthiş bir kitap)
Bu mesajdan alıntı yap
roseday isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roseday

Grafiker / İzmir

Alt 08-06-2009 #8
grafiker olmama ragmen bi kitabı alaırken kitap tasarımına göre almam içeriğine bakarım bu kitapta ilgimi cekmedi desem yalan olur.
içeriğini bildiğim okuduktan sonrada bakarım tasarıma acaba kapak ii anlatmışmı içeriği diye ama küçük bir yorum yapmak gerekirse,daha kitabı okumadan, tasarım cok ii ellerine sağlıkLeyleklerin Uçuşu (Kitap Kapağı)
Bu mesajdan alıntı yap
canndostt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canndostt

Grafiker / Adana

Alt 17-06-2009 #9
Çok sade ve konusuna uygun güzel bir çalışma olmuş. Sağ alt köşesinden bir elmas çıkarsanız daha şık olur ve konuyu tamamlar düşüncesindeyim. Başarılı çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-06-2009 #10
elinize sağlık fakat ufakta olsa önemli bir ayrıntı gözüme çarptı Christope kelimesinde büyük İ harfi kullanmışsınız. bunu düzeltirseniz daha iyi olur sanırım. başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları