Lider Kırtasiye- A4 - 2 Kırımlı - Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Lider Kırtasiye- A4 - 2 Kırımlı - Broşür Sponsorlu Bağlantılar Broşürün ön yüzünü sizlerle paylaşıyorum. Arka yüzü için bazı resimler gelecek... Bekliyoruz... Tabi bu arada yorumlarınızı da bekliyoruz. Bazı boşluk olan alanlar forum kuralları gereği boş duruyor. Çünkü ...

fberber isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fberber

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Broşürün ön yüzünü sizlerle paylaşıyorum. Arka yüzü için bazı resimler gelecek... Bekliyoruz... Tabi bu arada yorumlarınızı da bekliyoruz.

Bazı boşluk olan alanlar forum kuralları gereği boş duruyor.
Çünkü orada iletişim bilgileri ve web adresi mevcut...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Semih Taneri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Semih Taneri(48)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok boğucu olmuş kardeşim. Tüm yazıların büyüklükleri neredeyse aynı. Yani başlıklarda normal metin texleri de hemen hemen aynı büyüklükte. Bu da okunurluğu azaltıyor. İlk anda bunlar geldi aklıma. Selamlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2009 #3
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız değiştirilmiştir.. Lütfen bundan sonraki konularda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Bayfresh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bayfresh

Grafiker / Yurtdışı

Alt 24-06-2009 #4
cok alaturka ve bogucu olmus.. Biraz ufugunu gelistir be abi
Bu mesajdan alıntı yap