Lider Ürün Etiketi-(Biber Salçası)

Ambalaj Tasarımı - Lider Ürün Etiketi-(Biber Salçası) Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar ihracatçı lider firmasına yaptığım ürün etiketi için eleştiri ve görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler......

sentelay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ihracatçı lider firmasına yaptığım ürün etiketi için eleştiri ve görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

respot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

respot

Ressam / Antalya

Alt 03-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O kadar insan bakmış biri cevap vermemiş neden anlamadım? Ama bana sorarsan bu güzel bir çalışma sadece sağdaki biber resmin bira dışına çık mış onu biraz daha içeri çek bence olumuştur.. Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2009 #3
çok teşekkür ederim eleştirin için, evet dediğin gibi o kadar çok kişi bakmış ama kimse yorum yazmamış ... böyle olursa forumun hiç bir anlamı yok! farklı kişilerden görüş, eleştiri, yorum ve bilgi almadıkça... iş basılmadan önce foruma atmıştım çalışmamı gelen fikirler doğrultusunda belkide daha iyi bi çalışma basılacaktı, ama olsun umarım bu ilk ve sondu :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2009 #4
canım aslında hoş bir çalışma fakat biraz daha canlı olabilirmydi diye düşünüyorum...
Ayrıca lider yazısının alt ve üstündeki şekiller logo dahilindemi ?
Bu mesajdan alıntı yap

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2009 #5
evet şekiller logo dahilinde, canlılık konusunda haklı olabilirsin ama ihracatçı firmadan gelen istek üzerine kırmızının yanında sarı, yeşil gibi renkleri kullanamadık ...
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2009 #6
Etiket çalışması Salça için gayet şık ve uygun olmuş yalnız..Lider yazının üstündeki kırmızı parça sanki yanlışlıkla orda kalmış gibi duruyor. Birde 'Pepper Paste' yazısını düz ve daha küçük yaparsanız daha hoş durucak gibi..Ellerinize sağlık..Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 08-04-2009 #7
çok sade bi çalışma yspmışsın bu adar sadelik ürünü yerinde göstermez daha canlı renklerle çalışma yapmalısın ben ce çok basit kalır yerinde ben ce daha iyi bi çalışma olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 08-04-2009 #8
Çoğu arkadaşın da bahsettiği gibi çalışma biraz sade kalmış..ürünün özelliğinden yola çıkılarak biraz daha kırmızı yada daha canlı renkler olabilirmiş..özellikle yazıların altına ortadaki resimle bağlantılı flu bir resim yada renk olsa daha iyi olacağı düşüncesindeyim..emeğinize sağlık..başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
respot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

respot

Ressam / Antalya

Alt 08-04-2009 #9
Arkadaşlar bence yerinde neden derseniz kavanozun, konservenin yada koyuldığu ambalajda olabilir. Yurt dışında kullanılan kavonoz ve ambalaj teknikleri gerçekten bizlerinkinden çok farklı. Şimdi biz sadece resme bakıp değerlendiriyoruz ama ambalajı bilenlere katılmamız gerekli. Bide yurt dışı bu konularda çok kuralcıdır bizdeki gibi rekli renkli öyle her istediğini yapıp ihrac edemezsin. Daha önce bende yapmıştım ordan biliyorum. Yurtdışıda belli literatürler arıyorlar bu yüzden ben arkadaşı tebrik etmiştim zaten ama hala gözüm sağda duran bibere takılıyor Lider Ürün Etiketi-(Biber Salçası))

Tekrar başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

sentelay

Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2009 #10
arkadaşlar inanın etiket ingilterede raflarda diğerlerinden tamamen ayrılıyor, amacına ulaştı çünkü benzer ürünlerin, rakiplerin etiketleri hep aynı sarı-kırmızı ve yeşil tonlarda...bizimkisi tamamen farklı renklerde. amaçta buydu rafta diğerlerinden farklı olup öne çıkmak ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları