Ligarba reçeli (yaban mersini) için etiket tasarımı...

Ambalaj Tasarımı - Ligarba reçeli (yaban mersini) için etiket tasarımı... ...

Nytre61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nytre61

Hiç Biri / Trabzon

Alt 01-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Selamlar ..

Burada pat diye belki konuya gireceğim ancak ülkemizde daha cok yeni olan ancak kısıtlı alanlarda yetiştirilmesine rağmen kanada abd almanya polonya gibi ülkelerde yetiştiriciliği 100yıla yaklaşan Türkiyede bilinen adıyla YABAN MERSİNİ bölgemizde bilinen adlarıyla LİGARBA LİKAPA ÇALI ÜZÜMÜ meyvesinin reçeliyle ilgili bir etiket veya grafik çalışması yapılabilir mi?

Yaban Mersini gerçekten sağlık açısından çok yararlı ve zaman zaman Türkiyede gazetelerde onun üzerine yurtdışında yapılan çalışmaların sonuçlarına yer verilmektedir.

Ürün hakkında resimler bende yeterince mevcut ancak diğer reçel etiketlerine baktığımızda sadece iki meyve ön plana çıkarılıyor ancak bundan farklı olarak hem meyveyi hem de reçeli bir araya koyup bir "meyveden reçele" fikri yaratılamaz mı? ben tasarımcı veya grafik hakkında bilgim olmadığı için bunu kelimelerle anlatmak zorundayım Ligarba reçeli (yaban mersini) için etiket tasarımı...

etikette bir dalda iki üç yaban mersini meyvesinden akan reçel aşağıya doğru akıyor. bu akan reçel tabağa veya beyaz zeminde biraz birikmiş olabilir artık gerisi için bir kaç seçenek mevcut. bu tarz bir etiket tasarımını hayal ediyorum ama yapamıyorum Ligarba reçeli (yaban mersini) için etiket tasarımı... bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa ve hem resimler konusunda hem de diğer bilgi alışverişi konusunda sayfadan iletişime geçebiliriz.

Hepinize İyi Çalışmalar Diliyorum

Emin Uzun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları