LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen .. ...

gençkremini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gençkremini

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 24-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar belkı cogunuz ıcın cok basıt olucak ama acıl olarak bırsey cızmem gerekıyor .. çizgilerden olusan bı sekil çizmem gerekıyor ... Line Tool özelliği ile çizmeye calıstım ancak her cızdıgım cızgıyı baska bır "shape" olarak algılıyor bırını cızdıgımde dıgerını cızemıyorum ... İstediğim çizgiyi çizip free transform ıle ıstedıgım ölçüyü verip yanına baska bır cızgıyı cızıp onada ıstedıgım ölçü şekli vermem çok ta zor olmasa gerek ama bir türlü beceremedim lütfen yardım edin arkadaşlar ..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Akşam akşam kafamı bulandırdığın için seni tebrik ediyorum LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Neyse, nekadar anlamışsam okadar cevaplayabilirim zaten LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..

Hem çizip hem ölçülendirmek istiyorsan view>rulers dan cetvelini aç.
Pen tool ile cetvelini kullanarak ölçülendirme yapapıp çizebilirsin.

İlla line tool ile çalışmak istiyorum diyorsan da,
Shaplere tıklayarak istediğin çizgiye ölçü verebilirsin.

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

gençkremini

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 24-10-2011 #3
Akşam akşam kafamı bulandırdığın için seni tebrik ediyorum LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Neyse, nekadar anlamışsam okadar cevaplayabilirim zaten LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..

Hem çizip hem ölçülendirmek istiyorsan view>rulers dan cetvelini aç.
Pen tool ile cetvelini kullanarak ölçülendirme yapapıp çizebilirsin.

İlla line tool ile çalışmak istiyorum diyorsan da,
Shaplere tıklayarak istediğin çizgiye ölçü verebilirsin.

Kolay gelsin..

cevabın için teşekkür ederim, kafanı bulandırdıgım ıcınde kusura bakma LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen .. ancak İlla line tool ile çalışmak istiyorum diyorsan da,Shaplere tıklayarak istediğin çizgiye ölçü verebilirsin. demişsin ya işe sorunumda orada zaten her cızdıgım şekli farklı shape olarak görüyor ama ben basıt bır kac çizgi çizicem hepsi farklı shape teyken nasıl hepsını aynı anda görücem ??
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2011 #4
cevabın için teşekkür ederim, kafanı bulandırdıgım ıcınde kusura bakma LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen .. ancak İlla line tool ile çalışmak istiyorum diyorsan da,Shaplere tıklayarak istediğin çizgiye ölçü verebilirsin. demişsin ya işe sorunumda orada zaten her cızdıgım şekli farklı shape olarak görüyor ama ben basıt bır kac çizgi çizicem hepsi farklı shape teyken nasıl hepsını aynı anda görücem ??
Estağfirullah LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Hepsini aynı anda derken birbirleriyle bağlantılı olmasını istiyorsun sanırım.
Böyle bir çalışma seni ps de çok uğraştırır.
Diğer vektörel tabanlı programlarda hem çalışman daha kolay olur hemde kalite yüksek olur.
Bu mesajdan alıntı yap

gençkremini

Hiç Biri / Balıkesir

Alt 24-10-2011 #5
Estağfirullah LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Hepsini aynı anda derken birbirleriyle bağlantılı olmasını istiyorsun sanırım.
Böyle bir çalışma seni ps de çok uğraştırır.
Diğer vektörel tabanlı programlarda hem çalışman daha kolay olur hemde kalite yüksek olur.
hmm peki o zaman ben bır de dıgerlerıne bakayım .. çok teşekür ederim .. aslına bakarsan cok karmasık bır sey cızmıcektım sadece bır kare cızecektım desem yerıdır ama olmadı LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2011 #6
hmm peki o zaman ben bır de dıgerlerıne bakayım .. çok teşekür ederim .. aslına bakarsan cok karmasık bır sey cızmıcektım sadece bır kare cızecektım desem yerıdır ama olmadı LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Kare çizmekde birşey yok desem yeri olur mu diye düşünüyorum LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Sen bir dolan en iyisi LINE TOOL ile ACİL yardım lütfen ..
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap