AS-lı'nın makinesinden çıkanlar

Manzara Fotoğrafçılığı - AS-lı'nın makinesinden çıkanlar ...

newsea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

newsea

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Amatörce resim çektiğim için idare eder kalitede (7,2mp) çözünürlükle çekilmiş bir kaç küçük fotoğraf. Kendi fotoğraflarımda ve manzara fotoğraflarımda genelde pek oynamayı sevmiyorum en doğal haliyle kalması daha çok hoşuma gidiyor.

Üsküdar/Beşiktaş vapurundan
http://img27.imageshack.us/img27/2707/dsc02209g.jpg

Söğütlüçeşme/Zincirlikuyu metrobüsünden
http://img7.imageshack.us/img7/2239/hpim0006f.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
TeşekkürlerAS-lı'nın makinesinden çıkanlar
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2009 #3
Oynamak daha mantıklı kesmelısın fazlalıkları ısık ayarlarını yapmalısın bır fotografcının photoshop'u bılmemesı kadar ayıp bişey yoktur amatörce evet proffesional makıne ile daha guzel olabilirdi merakınız varsa almanızı tavsıye ederım hobı zevk bu fiyatları 1 mılyardan baslıyor.. 1.5 mılyarlık bır makıne almanızı önerırım zamanla alısırsınız manzaralarınız daha guzel bır hale gelir tesekkurler..
Bu mesajdan alıntı yap
newsea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

newsea

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-05-2009 #4
photoshop biliyorum zaten sadece anı yakaladığım fotoğraflarda düzenleme yapmayı sevmiyorum. Aklımda şu anda nikon d80 var 1800 lira civarında zaten bu sene olmasada gelecek sene fotoğrafçılık kursuna başlayıp bu hobimi profosyonelce yapmayı düşünüyorum. Photoshop indesing illustrator corel fireworks dreamweaver ve flashı öğrenme nedenimde tamamen hobiydi normaldeki işimle hiçbir alakası olmasada teşekkür ediyorum bu arada yorumlar için :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?