Lion

İllüstrasyon Çalışmaları - Lion ...

Lion
youngman_3736 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Dosya18

Lion

Alt 10-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam herkese, bayadır yeni çalışma yüklemiyordum, arayı çok fazla açmayalım Lion illüstrasyon'u ilk bu sitede tanıdım bu yüzden başkaları da görsün ve bu işi yapmak isteyenler biraz olsun gaza gelsinler diye paylaşımlarıma devam edeceğim burdan. Bu çalışmaya 10 saat kadar vakit harcadım ve oldukça sade çalışmaya özen gösterdim. Umarım beğenirsiniz Lion

Lion
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 10-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben çok beğendim... eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 10-02-2012 #3
teşekkürler Lion beğenmenize sevindim.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 11-02-2012 #4
Kontur çizgilerindeki hafif kırılmalar dışında bende çok beğendim.Elinize sağlık. Lion
Bu mesajdan alıntı yap
taylan74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taylan74(43)

Ressam / Ankara

Alt 11-02-2012 #5
Yele vücudun büyük bir kısmını kaplamış. Kalıp gibi duruyor. En azından bir kısmı çöl rüzgarında salınabilirdi. Gerilere doğru sarıdan kahverengiye doğru bir geçiş yeleyi daha görkemli kılabilir.
Bir de daha dinamik bir duruş seçip kasları ortaya çıkaran bir çalışma olabilirdi.

O harika "nightmare" çalışmanızdaki işçiliği göremedim.
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 11-02-2012 #6
Yele vücudun büyük bir kısmını kaplamış. Kalıp gibi duruyor. En azından bir kısmı çöl rüzgarında salınabilirdi. Gerilere doğru sarıdan kahverengiye doğru bir geçiş yeleyi daha görkemli kılabilir.
Bir de daha dinamik bir duruş seçip kasları ortaya çıkaran bir çalışma olabilirdi.

O harika "nightmare" çalışmanızdaki işçiliği göremedim.
yorumunuz için teşekkür ederim. evet Nightmare ile kıyaslandığında arasında uçurumlar var. o çalışmaya çok fazla uğraşmıştım çünkü, bu daha çok pratik amaçlı, gözlemleme gücümü geliştirmek için yaptığım bir çalışma. nightmare den çok çok daha kaliteli çalışmalarım da olacak elbette, zamanla onları da burada görebilirsiniz Lion yani kısaca bu çalışmamı eskiz sayabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-02-2012 #7
elinize sağlık,
yele bölümü biraz değişik olmuş; sanki biri tarak la taramış, erkek lerde yele kabarık ve merkezine dik olarak duruyor sanırm. En azından belgesellere çıkan aslan lar o şekilde.
Bu mesajdan alıntı yap