Lisanlı kullanım hakkında

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Lisanlı kullanım hakkında Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Merhaba Bir firmada web premium paketi var. Satılık.... Firma bundan 3 tane satın almış, fakat 1'ini kullanmış, 2 tanesini kutusunda açmamış... Almayı düşünüyorum, fakat bu firmanın program ...

idealreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idealreklam(55)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba

Bir firmada web premium paketi var. Satılık....

Firma bundan 3 tane satın almış, fakat 1'ini kullanmış, 2 tanesini kutusunda açmamış...

Almayı düşünüyorum, fakat bu firmanın program satma yetkisi varmı?
Satın alsam Bu hak bana geçer mi?

Çünkü herhangi bir sorunda BSA bu ürülerin, faturasını kitapçığının yada cd. sinin fotokopisini ibra etmemizi istiyor.

Bilgi paylaşırmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence siz yetkili satıcı veya disbürütörden kendi adınıza düzenlenmiş fatura ve lisans sertikası ile kayıtlara geçecek olan orjinal ürünü satın alın...

malum biz bu işten ekmek yiyoruz, sorun olasalıklarını sıfıra indirin derim ben...
Bu mesajdan alıntı yap