Lisanslı karakterler!

Benzer Tasarımlar - Lisanslı karakterler! ...

Cevapla
Lisanslı karakterler!
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Standart
Alt 24-04-2013 #11
Sponsorlu Bağlantılar

Lisanslı karakterler!
Genel olarak ve çok uzun zamandır aklımız sadece üç kağıda çalışıyor. Konu uzar gider..


Haklısınız.
Bilgeler/arifler, kâinattaki zıtlık yasasının gereği (herşey zıddıyla kâimdir) olarak; iyi-kötü ve doğru-yanlışın, dönem dönem birbirine galabe etmesi kaçınılmazdır derler. Bir o, bir bu hakimiyetini kurar, hükümler ise neticelere göre verilir. Nitekim dünyanın gidişatı zaten ortada, doğum sancılarından başka birşey olmasa gerek bu hareketlilik. "Karanlığın en koyu olduğu an, aydınlığın en yakın olduğu vakittir" de denir ya malûm.

“Bildiğimiz gibi felsefenin kapsamı içine giren üç temel normatif bilim dalı var: Doğruluk temeli üzerine kurulmuş mantık, iyilik temeli üzerine kurulmuş ahlak ve güzellik temeli üzerine kurulmuş estetik... İnsanlık uzun süre ve büyük çoğunlukla ‘yanlış’, ‘çirkin’ ve ‘kötü’de ısrar etmez. Kalıcı değerler yaratmak isteyenlerin odaklanacağı yer de burasıdır.”
| Kötülüğün bile en büyük silahı iyiliktir ~ A. SELIM TUNCER | DIYALOG

Mesela, sosyal değişimler biraz ağırkanlı olsa da, çok önemli ve hayatî bir mesele olan gıda sektörüne dair itirazlarda da son dönemde bir canlanma görüyoruz. Zamanla tasarım sektörüne sirayet etmesi de muhtemeldir işbu uyanışların:

"Her işletme özel bir muafiyeti yoksa belediyeden işletme ruhsatı almadan işyeri açıp işletebilir mi? Açamaz. Açar ve yakalanırsa belediye gereken cezayı uygular. Gıda üretecekseniz de ilgili bakanlığa gidip, ‘ben şu gıdaları üreteceğim’ diye beyanda bulunuyorsunuz. Oda size bir üretici numarası veriyor ve gönderiyor. Şimdi üretici numarası aldınız diye ürününüz kaliteli ve sağlıklı mı oluyor? Bakanlık izniyle üretim demek, bundan ibarettir ve kaliteyle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Bir avantajı vardır. Bakanlık üreticiye kolay ulaşır ve denetleme imkânı artar. Bu gerekli bir işlemdir ve neden vardır şeklinde bir itirazımız yok. İtiraz ettiğimiz nokta bakanlığın veya üreticilerin bu yöntemi bir kalite veya sağlıklılıkmış gibi sunmasıdır."
Sentetik dünyayı bırakıp öze dönmek gerek - kemalozer.com

Cenk Eren'le suları konuştuk on Vimeo

Gıda Hareketi - www.gidahareketi.org
Bu mesajdan alıntı yap
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Standart
Alt 17-05-2013 #12
                             Sponsorlu Bağlantılar


The Asylum denen film şirketini aranızda kaç kişi biliyor? Bu adamlar senelerdir büyük bütçeli filmlerin çakmalarını çekip orijinallerinden önce DVD piyasasına sürmeleriyle ünlü. Oynattıkları oyuncular arasında bilinen yüzler de oluyor sıkça. Adamların daha önce çektikleri filmlere şuradan bakabilirsiniz: The Asylum Beni daha iyi anlayacaksınız.

Neyse efendim Asylum yapmış yapacağını ve Del Toro’nun Pacific Rim’ine karşılık (ki onun haberi şurada var PACIFIC RIM WONDERCON TRAILER | Pelerinli) Atlantic Rim filmini çekmişler. Ne yalan söyleyeyim çok da rezalet durmuyor fragmanı hehehe Tamam kötü tabii ama aralarındaki bütçe farkına bakınca ehehe neyse neyse tamam kötü baya.
PACIFIC RIM’IN ÇAKMASI ATLANTIC RIM | Pelerinliİyi araştırmalı, "bizimkiler" olabilir bu firmanın arkasında Lisanslı karakterler!
Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
vBulletin-TR.Com Lisanslı Kullanıcılar Arıyor Mack Reklam Sektörü 1 21-10-2012 09:31:58
lisanslı corel ve photoshop ygtmaster İkinci El Ürün Almak İsteyenler 9 30-12-2010 13:18:22
spectra'ya özel lisanslı boya saim1986 Dijital makineler 0 29-07-2010 17:22:01
Lisanslı Ürün katalizor Photoshop Soru ve Sorunlarınız 4 13-01-2010 12:47:44
3D karakterler tugi Fotoğraf - Resim 5 10-01-2010 22:15:20

Kapat
Şifremi Unuttum?