Lise 4 2.Dönem için Staj - Ankara

Staj Yeri Arayanlar - Lise 4 2.Dönem için Staj - Ankara ...

silentgo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

silentgo

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 29-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lise 4 2.Dönem için Staj

Aranan Şehir: Ankara

Okulunuz: Ayrancı Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir grafik,reklam,bilgisayarla ilgili şirkette staj görmek istiyorum. Stajdan daha çok yardımcı olabilirim.Yaptığım işi çabuk kavrarım.Detayları mail veya telefon yolu ile konuşabiliriz...

E-posta:

Telefon: 0554 919 01 07
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Lise 4 2.Dönem için Staj - AnkaraLise 4 2.Dönem için Staj - AnkaraLise 4 2.Dönem için Staj - AnkaraLise 4 2.Dönem için Staj - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap