Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Bakırköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek ...

Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul
suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 21-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Bakırköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bakırköyde oturuyorum. Bu sene lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul - Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul ya da Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

suzani(23)

Alt 22-03-2012 #3
İlan günceldir
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2012 #4
İlan günceldir
E-posta adresinizi kontrol edin.

suzani(23)

Alt 23-03-2012 #5
e-postam kilitli 4 yıldır msn kullanmayan biri olarak şifreyi hatırlamıyorum bu msnden facede ekleyebilirsiniz sevinirim

suzani(23)

Alt 23-03-2012 #6
E-posta adresinizi kontrol edin.
e-postam kilitli 4 yıldır msn kullanmayan biri olarak şifreyi hatırlamıyorum bu msnden facede ekleyebilirseniz sevinirim
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2012 #7
e-postam kilitli 4 yıldır msn kullanmayan biri olarak şifreyi hatırlamıyorum bu msnden facede ekleyebilirsiniz sevinirim
İş arıyorsun ve açıp bakamayacağın bir adres mi veriyorsun sana ulaşmak isteyenlere? Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul

suzani(23)

Alt 23-03-2012 #8
İş arıyorsun ve açıp bakamayacağın bir adres mi veriyorsun sana ulaşmak isteyenlere? Lise mezunu olcam kendimi geliştirebieceğim bi yer arıyorum / Bakırköy - İstanbul
dimi çok saçma onu yazarken aklım neredeydi acaba :surprised: uff çok utandım :sadsmile:

suzani(23)

Alt 24-03-2012 #9
demin naptım ettim buldum şifreyi :angel:
sibelfidan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibelfidan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-04-2012 #10
stajyer grafiker - istanbul beylikdüzü

Çalışma Şartları: yetiştirilmek üzere staj

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımızın grafik departmanına öğrenme isteği olan stajyer takım arkadaşları arıyoruz.
cv için,
E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları