lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum - İzmir Sponsorlu Bağlantılar lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Mc office , Adobe İllustratör, Adobe Photoshop (orta derece) İş deneyimi ve ...

buseec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buseec

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 05-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Mc office , Adobe İllustratör, Adobe Photoshop (orta derece)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: lise öğrencisiyim acil kış dönemi stajer veren yer arıyorum ilgilenirseniz sevinirim. Şimdiden tesekkürler

E-posta:

Telefon: 0545 932 80 48
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum - İzmir - lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum - İzmir ya da lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | lise öğrencisi grafik bölümü stajer veren yer arıyorum - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap