Lise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Lise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbul ...

firsateli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firsateli

Webmaster / İstanbul

Alt 11-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Grafiker, Bilişim, Web Tasarım Bölümlerinde Okuyan lise öğrencisi atanmakta staj yapabilecek aynı zamanda işi öğrenecek azimli çalışkan tez kavrarım işi diyen en az photoshop bilen veya tez öğrenirim diyen stajyer öğrenciler aranmakta
Yemek + Maaş Mevcuttur.
Not Stajyer Ücreti Verilecektir.

E-posta:

Telefon: 0541 600 85 90
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Lise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbulLise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbulLise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbulLise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
817beyza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

817beyza

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-04-2015 #3
merhaba ben meslek lisesinde grafik tasarım okuyorum 3. sınıftayım ve seneye staj görmeye başlayacağız derslerimde oldukça başarılıyım öğrenmeyi severim benim gibi bir arkadaşım daha var eğer olursa görüşmek isterim Lise öğrencisi Stajyer aranmaktadır (Maaşlı) | Esenler - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap

firsateli

Webmaster / İstanbul

Ücretli Stajyer Aralıyor - İstanbul

Alt 21-04-2015 #4
Ücretli Stajyer Aralıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İş Yerimizde Lise Öğrencisi Son Sınıf Veya okuldan sonra gelip çalışacak yaz stajı yapacak kişiler aranmaktadır.
İlgili Bölüm Grafiker, Bilişim, Web Tasarım, Programlama Bölümlerinde Okuyan en az Photoshop Ön bilgisi olan veya öğrenmeye açık olan
Yerimiz Tekstilkent G-1 Blok Kat 3 No 408 Esenlerde'dir.
Maaş + Yemek verilecektir.
NOT : Stajyer ücreti verilecektir.

E-posta:

Telefon: 0541 600 85 90
Bu mesajdan alıntı yap

firsateli

Webmaster / İstanbul

Alt 21-04-2015 #5
Merhaba İletişim bilgileriniz nedir. Yaz stajyerliği düşünüyormusnuz
Bu mesajdan alıntı yap
mhmtalyldz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmtalyldz

Webmaster / İstanbul

Alt 23-04-2015 #6
Endüstri Meslek Lisesi 3. sınıf öğrencisiyim web tasarım okuyorum aynı zamanda grafik dersi de alıyorum seneye staj göreceğim. Bilgisayar üzerindeki her değişik dallara ayrı ayrı ilgim var. Bilişim ve grafik derslerimde baya iyiyim (Grafik dersimde daha iyiyim). eğer olursa görüşmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

mhmtalyldz

Webmaster / İstanbul

Stajyer Başvurusu

Alt 23-04-2015 #7
Endüstri Meslek Lisesi 3. sınıf öğrencisiyim web tasarım okuyorum aynı zamanda grafik dersi de alıyorum seneye staj göreceğim. Bilgisayar üzerindeki her değişik dallara ayrı ayrı ilgim var. Bilişim ve grafik derslerimde baya iyiyim (Grafik dersimde daha iyiyim). eğer olursa görüşmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

mhmtalyldz

Webmaster / İstanbul

Alt 23-04-2015 #8
Bana ulaşmak isterseniz;
mail adresinden yada,
https://www.facebook.com/mehmet.mehmetali.hamit adresinden de ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
arzusaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzusaka

Alt 24-04-2015 #9
Merhaba ben şuan lise 3. sınıftayım grafik bölümü öğrencisiyim. photoshop hakkında orta derecede bilgim var ama ilerletmek isterim. Başvuru isteğimi kabul ederseniz size CV'mi iletmek isterim. Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
arzusaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzusaka

Alt 24-04-2015 #10
bana adresinden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları