Lise Öğrencisi Stajyer - İstanbul

İş Arayan İlanları - Lise Öğrencisi Stajyer - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Lise Öğrencisi Stajyer Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Illustrator CS5 (orta düzey) Adobe Photoshop CS5 İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full ...

bonjolly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bonjolly

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lise Öğrencisi Stajyer

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Illustrator CS5 (orta düzey)
Adobe Photoshop CS5

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Rüştü Akın Anadolu Meslek Lisesi'nde 11. sınıf grafik tasarım bölümü öğrencisiyim. 12. sınıf için staj yeri bulmam gerekiyor. Beşiktaş, Etiler, Levent, Taksim civarlarında iyi ve kendimi geliştirebileceğim bir yerde stajyer olmak istiyorum. İlgilenen olursa çok memnun olurum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Lise Öğrencisi Stajyer - İstanbulLise Öğrencisi Stajyer - İstanbulLise Öğrencisi Stajyer - İstanbulLise Öğrencisi Stajyer - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap