Lise Stajyeri Çalışmalarıma bakabilirsiniz - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Lise Stajyeri Çalışmalarıma bakabilirsiniz - İstanbul ...

busradag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busradag

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lise Stajyeri Çalışmalarıma bakabilirsiniz

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Tuzla imkb mesleki ve teknik anadolu lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: Yaptığım çalışmaları grupladım. Linkten ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik
Dergi Tasarımı
Çeşitli Tasarımlar

İşle ilgili açıklama: Lise 11.sınıf öğrencisiyim grafik tasarım bölümü okuyorum.Son sınıfta, yani 2016 nın Eylülünden Haziranına kadar stajerlik yapacağım bir staj yeri arıyorum. Haftanın 3 günü, Pazartesi,Salı, Çarşamba çalışacağım. Pendik-Kaynarca da oturuyorum. Pendik, tuzla, eğer servisi varsa gebze, ve en uzak kadıköy olabilir. Tekliflerinizi bekliyorum.

E-posta:

Telefon: 0542 395 41 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Lise Stajyeri Çalışmalarıma bakabilirsiniz - İstanbulLise Stajyeri Çalışmalarıma bakabilirsiniz - İstanbulLise Stajyeri Çalışmalarıma bakabilirsiniz - İstanbulLise Stajyeri Çalışmalarıma bakabilirsiniz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
alijoe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alijoe

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-05-2016 #3
linklerine ulaşılamıyor. çalışmalarını iletişim bilgilerinle birlikte adresine gönderebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
busradag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busradag

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Konu guncel degildir

Alt 26-08-2016 #4
Konu güncel değildir, kendime uygun staj yeri bulduğumu sizlere iletmek istedim, teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap