Lise veya Myo stajyerı arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Lise veya Myo stajyerı arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Lise veya Myo stajyerı arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza grafık tasarım,web tasarım veya fotografcılık bolumunde eğitim alan Zorunlu ...

istanbulgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanbulgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lise veya Myo stajyerı arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansımıza grafık tasarım,web tasarım veya fotografcılık bolumunde eğitim alan

Zorunlu stajı olan(sigortası okul tarafından yapılacak)

Ulaşım sorunu olmayan(firmamız istanbul şişli perpadadır perpanın onunde metrobus duragı vardır)

Bayan grafikerler alınacaktır

E-posta:*********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Lise veya Myo stajyerı arıyoruz - İstanbulLise veya Myo stajyerı arıyoruz - İstanbulLise veya Myo stajyerı arıyoruz - İstanbulLise veya Myo stajyerı arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

modernofset2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

modernofset2008

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-08-2013 #3
İlanımız Günceldir. 12 . 08 2013

istanbulgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 14-08-2013 #4
1 bayan stajyer ile birlikte . Matbaa meslek lisesinde okuyan matbaada çalışacak erkek stajyer alımımız da olacaktır

istanbulgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 20-08-2013 #5
Günceldir 20 ağustos 2013
Gizem11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizem11

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-08-2013 #6
Grafik Tasarım ve Fotografcılık bölümü lise son ögrensiyim photoshop,illustratör ve indesing programlarını orta derecede biliyorum. Okul açıldıktan sonra hafta içi 3 gün zorunlu staj yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler..

istanbulgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2013 #7
güncel 27 ,08,2013
Gizemcagdas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizemcagdas

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-09-2013 #8
Merhaba ben lise son sınıf öğrencisiyim. kocasinan kız teknik ve meslek lisesinde grafik tasarım üzerine okuyorum çizimlerim çok iyi derecede. photoshop,illustratör ve indesing programlarını orta derecede biliyorum. broşür,kartvizit,hikaye kitabı tasarımı,davetiye,afiş tasarımı, amblem ve logo yapabiliyorum. Freehandde baya iyiyim. zorunlu staj yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler..