Lisede Grafik Tasarım Bölümü Okuyorum Yardımınıza İhtiyacım Var!..

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Lisede Grafik Tasarım Bölümü Okuyorum Yardımınıza İhtiyacım Var!.. ...

Zeynep' isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zeynep'

Öğrenci (Grafik) / Ankara

ünlem

Alt 04-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben lisede grafik tasarım bölümü okuyorum.Henüz 1'de olsamda merakımdan duramıyorum.Grafik tasarım bölümünü ciddi olarak ileride düşünüyorum.Benim bildiklerim bir baraj varmış bu barajı geçtiğimizde özel yetenk sınavıyla üniv.girebiliyormuşuz.Önce o sınavı kazanıp sonra tercih yapıp tercihimizde çıkan okulda mı yalnzca özel yet.sınavına gireceğim yoksa istediğim üniv.girebilir miyim?Birde barajı öğrenmek istiyorum...
(Umarım doğru yere konu açmışımdır.Şimdiden teşekkür ediyorum.Sizler gibi olmak tek dileğim...)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mustafa_gallen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafa_gallen

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Senm hangiliseye gidiyon
Bu mesajdan alıntı yap
ozgegrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgegrafik(27)

Ressam / İzmir

Alt 05-05-2010 #3
baraj puanını geçtikten sonra istediğin her üniversitenin yetenek sınavlarına başvuru yapabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 05-05-2010 #4
ayrıca grafik lisesi okudğun için yetenek sınavlarında başarı katsayı puanında ekleme olacaktır. yani düz liseden vebenzeri okullardan girmek isteyenlere göre çok daha avantajlısın.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2010 #5
baraj bu sene 180 idi. Ama sen sınava girene kadar neler neler değişir. Şimdiden bunun hesaplarını yapma bence, sadece çiz Lisede Grafik Tasarım Bölümü Okuyorum Yardımınıza İhtiyacım Var!.. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap