Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım

Fotoğrafçılık - Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar 2001 yılında; lise 1 ' de okurken; önce okulda yapılan ardından da; ilçeler arasında düzenlenen; "Bir zamanlar İstanbul" konulu yarışmada; 1. olan fotoğraflarımdan bir kaçını paylaşıyorum... Yarışmanın ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar
2001 yılında; lise 1 ' de okurken; önce okulda yapılan ardından da; ilçeler arasında düzenlenen; "Bir zamanlar İstanbul" konulu yarışmada;
1. olan fotoğraflarımdan bir kaçını paylaşıyorum...
Yarışmanın ardından uzun süre sergide kaldığı için; yıpranmaya uğramışlardır.
Analog makine ile çekildikten sonra; tarayıcı kullanılarak bilgisayara aktarılmış, ozaman ki varolan türkçe photoshop' la (ki sanırım 6.1 gibi bir ismi vardı Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım )
rek ve ışık ayarı yapıldıktan sonra;siyah kartonun üstüne dört köşelerinden geçirilerek; eski bir albüm hissinde sunulmuştur.
Ben burda sunumu için tekrar tarayıcıdan geçirdim; albüm kısmı tam sığmadığı içinde kırptım.Bu yüzden kompozisyon hataları ve güçlü veri kaybı olabilir.
Lütfen yorumlarken göz ardı etmeyiniz.
Saygılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aradan bir gün geçmesine ve 27 kişi tarafından güntülenmesine rağmen;
bir kişinin bile yorum yapmaması yada en azından paylaşım için bir teşekkürü çok görmesini anlamak mümkün değil...
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2009 #3
Bize O Günleri Resimlerle Yaşattığın İçin Tşk. Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2009 #4
Bize O Günleri Resimlerle Yaşattığın İçin Tşk. Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Yorumun için teşekkür ediyorum :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2009 #5
dün Hiç Giremedim Girseydim Muhakkak yazardım.. Ne olursa olsun Emeğin her türlüsüne saygım vardır. tekrardan ellerine Sağlık Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #6
Güzel fotoğraflar Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım Teşekkürler g.ecglr.
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #7
1. en güzeli sanırım.. 2.ve 3. çalışmalarda kadraj ve renk hataları mevcut.. Ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2009 #8
dün Hiç Giremedim Girseydim Muhakkak yazardım.. Ne olursa olsun Emeğin her türlüsüne saygım vardır. tekrardan ellerine Sağlık Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Güzel fotoğraflar Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım Teşekkürler g.ecglr.
İlginiz için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar
iYİKİ VARSINIZ :wink: Valla sizde olmasanız kimse yorum yapmayacak Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım

1. en güzeli sanırım.. 2.ve 3. çalışmalarda kadraj ve renk hataları mevcut.. Ellerine sağlık..

Dilaracım çok teşekkür ediyorum ama ne kadrajı canım Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Ben bu fotoları her evde bulunan nostaljik 36 filmlik elle sarılarak bir sonraki filme alınan analog bir makine ile çektim Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım Objektif,Kadraj yokki ayarlama olsun.
Yani 9 sene önce öyle teknoloji nerdeee Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Hatta dedim ya; önce fotoğrafcı da tab ettirdim; sonra tarayıcı ile bilgisayara aktardım.O zamanki photoshop' un türkçe versiyonuyla renk ayarı yapmaya çalıştım Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım Sonra kırtasiyeden aldığım fotoğraf kağıtlarıyla bizim evdeki külüstür hp yazıcıyla kendim bastım Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Yani bilmem anlatabiliyor muyum?
Bunca teknolji kıtlığı içinde;
Yani onca olumsuzlukla aldı 1.lik bu yarışmalarda Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2009 #9
VAlla Helal Olsun Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım Kim Tutar Seni Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-05-2009 #10
VAlla Helal Olsun Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım Kim Tutar Seni Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Teşekkür ediyorum Lisedeyken yarışmada 1. olan fotoğraflarım
Keşke daha iyisini yapabilsem :wink:
Ama inşalla para mı toparlayabilirsem; kendime güzel bir makine alacağım; ozaman daha iyilerini çekip ekleyeceğim mutlaka
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları