Liyu PG3212 Lycric V3.200 program ICC profilleri lazım lütfen

Dijital makineler - Liyu PG3212 Lycric V3.200 program ICC profilleri lazım lütfen ...

handsamwolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

handsamwolf

Forumdan Uzaklaştırıldı

Eğitimci / Ankara

Alt 02-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

liyu pg 3212 lyric v3.200 programının ıcc profilleri lazım. yardım.xaar 128.12 kafa.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

PİGMENT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PİGMENT

Forumdan Uzaklaştırıldı

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kullandığınız boyaya ve kullandığınız boyaya göre profil ayarı yapmak gerekir.Bizim boyamızı kullanmanız durumunda profil ayarlarınızı ücretsiz yapıyoruz.Detaylı bilgi için
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 03-03-2010 #3
kullandığınız boyaya ve kullandığınız boyaya göre profil ayarı yapmak gerekir.Bizim boyamızı kullanmanız durumunda profil ayarlarınızı ücretsiz yapıyoruz.Detaylı bilgi için

Kullandıkları boya ve kullandıkları boyaları sizin boya ile kullandıkları durumda profil ayarını photoshopun icc lerine göre saptayip x-rite in lensinin algıladıgı ultraviole ışınlarının sapmasına göre hesapladıklarında kullanmış oldukları boyanın kullandıkları boyaya oranının size sapması ayarlarınızı etkilermi?

Peki kullanmıs oldukları malzemelerin zemin renginin yapmış oldugun profile göre farklı olması algıda yanılgılık sağlarmı?
Bu mesajdan alıntı yap
Yavuz SE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz SE(47)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2010 #4
Merhaba ,

Nick Name'inizden kim olduğunuzu tanıyamadığımı öncelikle belirtmeliyim.

LIYU PRINT Programı Makine Üreticisine air olan LYRIC Grubu baskı makinelerini kontrol etmeye ve PRT veya PRN uzantılı RIP'lenmiş dosyaları makineye göndermeye yarayan bir INTERFACE Yazılımıdır. Bu nedenle ICC ( International Color Concorsium ) Profilleri olmaz.

Kast etmiş olduğunuz, RIP ( Raster Images Processor ) Programına ait ICC PRofiller ise, LYRIC MAkinelerimiz, Hiç Bir Ayar ve Profil Kullanmadan Ekranda gördüğünüz gerçek tasarım PANTONE Renklerini basabilen TEK XAAR MAKİNE Olduğu için Profillere zaten ihtiyacınız olmaz.

Ama size bu bilgiyi vermeyen bizim şirketimizden bir arkadaşımız ise hemen kulağını şahsen çekerim.

Ama OPTIMUM DIGITAL İstanbul Merkez'den veya Ankara Şubemizden herhangi bir talepde bulunmamışsanız veya bulunmanıza rağmen bunu haketmenizi önleyici geçmiş olumsuzluklar yaşatmışsanız bilemem.

Dediğim gibi adınızdan kim olduğunuzu anlamam mümkün değildir.

Verdiği sözü tutması, sattığı makineleri çalıştırmaları ile ün yapmış gurur duyduğumuz personelimiz ve firmamız hakkında olumsuz düşüncelere zemin oluşturacak yorumların şiddetle karşısında olduğumuzu bilmenizi isterim.

Biz nasıl çok sevgili büyüklerimiz, hocalarımız ve abilerimizin karşısında saygımızdan hazırolda isek, bizim de hocası olduğumuz konularda gereken saygıyı beklemesek de, saygısızlığı tahammülümüz yoktur.

Lütfen, optimumreklam.com sitemizin iletişim bölümünden cep telefonum ile bana ulaşınız. Her ne sebeple olursa olsun memnunsuz her kişiyi memnun eden bir telefondur.

İyi çalışmalar dilerim.

Yavuz Selim EZGÜ
Bu mesajdan alıntı yap
otlamaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otlamaz

Grafiker / Çorum

Alt 23-04-2010 #5
lycric solvent baskı makinası ve liyu print proğramı ile sorun yaşayanlar ********* adresine mail gönderebilir ve aynı adresi msn lerine ekleyebilirler.
Bu mesajdan alıntı yap