liyu pg3212e hakkında

Dijital makineler - liyu pg3212e hakkında Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar liyu pg3212e(ikinci el olarak yeni aldım) hakkında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşa bilirmisiniz.makina hakkında bilmem gerekenler püf noktaları v.s. şimdiden teşekkürler...

liyu pg3212e hakkında
sercenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercenk

Bilg. Teknikeri / Elazığ

liyu pg3212e hakkında

Alt 04-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar liyu pg3212e(ikinci el olarak yeni aldım) hakkında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşa bilirmisiniz.makina hakkında bilmem gerekenler püf noktaları v.s. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

interdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interdijital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu bahsettigin makine xaar kafa ise o makinenin yanindan hizla uzaklasmani tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap

sercenk

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 05-11-2012 #3
bu bahsettigin makine xaar kafa ise o makinenin yanindan hizla uzaklasmani tavsiye ederim.
valla ustam şimdilik güç buna yetiyo biraz daha toparlayınca inşallah daha iyisini alıcam
Bu mesajdan alıntı yap

sercenk

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 10-11-2012 #4
95 kişi okumuş ama kimse yorum yazmamış?
Bu mesajdan alıntı yap
BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 14-11-2012 #5
inter dijital milleti makinalarında soğutma adamda para olsa tabiki vutek almak ister ama para yok kardeş hayırlı olsun makinan çok güzel sadece kaliteli boya kullan yola dewam et
Bu mesajdan alıntı yap
dade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dade

Yrd. Grafiker / Hatay

Alt 15-11-2012 #6
arkadaşlar liyu pg3212e(ikinci el olarak yeni aldım) hakkında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşa bilirmisiniz.makina hakkında bilmem gerekenler püf noktaları v.s. şimdiden teşekkürler
Makinan hayırlı olsun.

Bende aynı makinayı kullanmaktayım. Kafa voltaj ayarlarını ve kalibrasyon ayarlarını iyice yaptıktan sonra, xaar kafalarında iyi ise mükemmel baskılar alırsın.
Rip programı olarak PHOTOPRINT kullanıyorsan eğer, photoprint' in "PG-3212_PVC_Banner_BlackJET" adlı icc profillerini (Renk profillerini) kullanmanı tavsiye ederim. Bu profilleri kullandığın takdirde, renkleri baskı sonucunda aynen bire bir alırsın.
Takıldığın konular olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Bu mesajdan alıntı yap
BuBiM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BuBiM

Grafiker / Bursa

Alt 16-11-2012 #7
[b]SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır MAKİNA alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 7,500 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz
Bu mesajdan alıntı yap

sercenk

Bilg. Teknikeri / Elazığ

Alt 19-11-2012 #8
arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim genel manada parasına göre makina başarılı işler çıkarıyo
Bu mesajdan alıntı yap
otlamaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otlamaz

Grafiker / Çorum

LİYU 32-12 PG serisi

Alt 19-11-2012 #9
Makinanız kendi koşullarında çok iyi bir makina. Makinanla ilgili bir sorunla karşılaşırsan önce OPTİMUM dijitali sonra beni ara. Kart tamir ve bakımları yapılır.14 pin uzun data kablosu var.
Makinanız iyi makina kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
tamerr34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tamerr34

Hiç Biri / İstanbul

Dosya19
Alt 30-12-2012 #10
doru,,,,,,,,,,,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları