İlk Afiş Çalışmam

Serbest Çalışmalar - İlk Afiş Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar ben bu konuda amatörüm grafiker olmak istiyorum daha lise 3 teyim okuldaki bir yarışma için afiş yapmam istenmişti bende böyle birşey yaptım..yorum ve önerilerinizi bekliyorum.....

Konu Kapatılmıştır
İlk Afiş Çalışmam
fatihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

İlk Afiş Çalışmam

Alt 24-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben bu konuda amatörüm grafiker olmak istiyorum daha lise 3 teyim İlk Afiş Çalışmam okuldaki bir yarışma için afiş yapmam istenmişti bende böyle birşey yaptım..yorum ve önerilerinizi bekliyorum..
İlk Afiş Çalışmam
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DoctorBooM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DoctorBooM

Webmaster / Balıkesir

Alt 25-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
koçum yürü be kim tutar seni?
Yapmışsın yapacağını elinden gelen kadar zorlamışsın kendini diyemem ama yinede o resimi www.hepimizaskeriz.com dan bulmak ve almak bile bir başarı.. Güzel olmuş tebrikler
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-12-2007 #3
Yapmışsın yapacağını elinden gelen kadar zorlamışsın kendini diyemem ama yinede o resimi www.hepimizaskeriz.com dan bulmak ve almak bile bir başarı.. Güzel olmuş tebrikler
üslubunuza dikkat edin
fatihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-12-2007 #4
oradaki asker ve cocuk alıntı zaten herkese tanıdık gelecektir bende zaten bunu yapmamı bekleyemezsın sadece o siyah kısmı kestim eline mektup falan verdim ve bir tasarım yaptım.. DoctorBooM kardesim senden eleştiri istedim ..yinede teşekkür ederimm..İlk Afiş Çalışmam
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 26-12-2007 #5
Ben profum demedim ki sen en azından cs kullanıyorsundur. bende hala photoshop 5 var:... Bu tasarım gayet güzel. De neden yanlış anladınız. Ben kürtleri sevmeyen bir insanım birisinin de böyle birşey yapması hoşuma gitti ve türk uslubu ile yübe koçom dedim ne var bunda ?
Öncelikle Forumumuz da din dil ırk ayrımı yapılmamaktadır. Buna müsade etmeyiz.
Terör örgütü üyeleri ile Kürt vatandaşlarımızı karıştırmayınız lütfen. Mesajınızı kendiniz düzeltin , bu gibi başka bir yorumunuz da uyarısız uzaklaştırma alacaksınız.
KTUKEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KTUKEK(28)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-12-2007 #6
Tasarım çok güzel ancak zarf'ıda resim gibi karanlık ama zarf olduğu belli bir şekilde tasarlayabilirsin.

Öncelikle Forumumuz da din dil ırk ayrımı yapılmamaktadır. Buna müsade etmeyiz.
Terör örgütü üyeleri ile Kürt vatandaşlarımızı karıştırmayınız lütfen. Mesajınızı kendiniz düzeltin , bu gibi başka bir yorumunuz da uyarısız uzaklaştırma alacaksınız.
Hakan bey'e katılıyorum. Kürt vatandaşlarımızla bölücü örgütü karıştırmayalım ve DoctorBooM arkadaşım mesajını düzeltirsen sevinirim; böyle güzel ortamda din dil ırk ayrımı ortamı boşuna gerekcektir.
ulkerer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulkerer35

Grafiker / İzmir

Alt 26-12-2007 #7
okulunun logosu yok????
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 26-12-2007 #8
yapılan her afiş ve benzeri çalışmalarda kişisel (özellikle siyasi) görüşler dile getirilecekse site anlamı ve amacı dısına cıkar..buna izin verilmez gerci ama bulundugumuz yeri provakatif amaclara alet etmesek daha uygar davranmış oluruz sanırım..
saygılar...
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 26-12-2007 #9
[COLOR="Red"]bu konuyu farklı yerlere saptırmışsınız arkadaşlar. kurallara aykırı lütfen ve lütfen herkes kurallara uysun...[/COLOR]
Konu Kapatılmıştır

Tags
199al305351mam, 304lk, afi351, afiand#351, and#304lk

Kapat
Şifremi Unuttum?