İlk logo calısmam

Deneme Çalışmalar - İlk logo calısmam ...

İlk logo calısmam
belax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belax

Grafiker / Diyarbakır

Dosya18

İlk logo calısmam

Alt 18-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2 gün önce adobe illustrator u pc ye kurdum daha önce photoshop deneyimim olduğu için illustratorda kullanmak istedim ve bir logo tasarladım ilk logom görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim bilgisayar xp olduğu için xp logosu yaptım İlk logo calısmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

belax

Grafiker / Diyarbakır

Alt 18-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk logo calısmam
Bu mesajdan alıntı yap
recep er isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recep er

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-04-2012 #3
ilk aşklar her zaman güzeldir diyoruz her şey zamanla rayına varır dedikten sonra başarılı çalışmalarınızı diliyoruz İlk logo calısmam
Bu mesajdan alıntı yap
LoRD LeoPaRD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LoRD LeoPaRD

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 19-04-2012 #4
Buda benim ilk mesajım İlk logo calısmam Şöyle bir eleştiri yapabilirim, kompozisyonda renk uyumu eksikliği var. Arkaplan yeşil fakat X in renkleri tamamen bağımsız olmuş arkaplandan. Bu yüzden biraz dikkat dağıtıcı. Bir de XP yazın kenarlara fazla yaklaşmış, sıkışmış gibi bir izlenim veriyor. Kompozisyonda boş alanlarda önemlidir, gözümüz rahatlamak için gidebileceği ferah yerler arar. Sıkışık yazılar ve bol renklerden kurtulup daha kararlı, bütünlüğü olan renkler seçersen daha başarılı bir işe dönüştürebilirsin çalışmanı. Saygılar, iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2012 #5
ilk denemeye rağmen birşeyler çizebilmişsin bravo.
ben illustratoru ilk kurduğumda arayüze baktım baktım durdum nasıl çalışır diye:S
Bu mesajdan alıntı yap

belax

Grafiker / Diyarbakır

Alt 19-04-2012 #6
Tşk ederim eleştirileriniz için İlk logo calısmam ilk olması dileğiyle çok çok eksik var inş daha iyi olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap