Logic Lapazz Ha61s Kurulum

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Logic Lapazz Ha61s Kurulum ...

Lorelai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lorelai(20)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 19-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım netbook olduğundan cd yeri yok. Kurulumu nasıl yapacağım? Aşağı yukarı hareketleri çalışıyor fakat kalem işe yaramıyor. Cdsiz kurulumu nasıl yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

maxx126 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxx126

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bildiğim kadarıyla aşağıdaki adresteki sürücüler tüm uc-logic cihazları için.

Graphic Tablet,Wireless Tablet - Welcome to UC-Logic world wide web
Bu mesajdan alıntı yap
Lorelai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lorelai(20)

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 19-08-2013 #3
Sağolun. Denedim, indirdim fakat bir türlü çalıştıramadım. Bilgisayarı yeniden başlatmam isteniyor. Başlatıyorum ve sonrası yok. Çalışmıyor. Tablette veya kalemde sorun olduğunu sanmıyorum çünküü evde 2 adet var şu an. ve ikisini de kuramadık maalesef
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 04-09-2013 #4
Daha önceki kurulum destek yazılarını okursanız faydalı olur çünkü çoğu kişi benzer şeyleri yazıyor

- güncel sürücüyü internetten indirin
Graphic Tablet,Wireless Tablet - Welcome to UC-Logic world wide web

- Başka bir usb portunda deneyin
- Sisteminize kurulu çok tuşlu mouse game pad gibi özel sürücüleri olan grafik tabletle çakışabilecek yazılım varsa kaldırın

- Ccleaner gibi sistem temizleyen bir araçla kurulumunuzdaki register hatalarını düzeltin

- Uc Logic tabletinizin kaleminin pilini kontrol edin değiştirilmesi gerekiyor olabilir

- Netbook sistemlerde adaptör takılı olmadığında güç tasarruf modunda usb cihazlara güç gidişi az oluyor olabilir sistem ayarlarından güç yönetiminizi kontrol ediniz. Varsa performans ayarında kullanınız

Umarım yardımcı olmuştur .

Eğer başarılı olunmazsa yapılması gereken denediklerinizi çıktı alıp ürünle birlikte satınaldığınız yere geri göndermeniz oradan teknik servise iletilir gereken yapılacaktır
Bu mesajdan alıntı yap