Logo Baskısı

Logo Tasarımları - Logo Baskısı ...

Logo Baskısı
krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

Logo Baskısı

Alt 18-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar transfer baskı ile uğraşiyorum logoları genellikle sublime boyası ile çıktı aliyoruz. Ancak elime genen bazı logolarda transfer kağıdı üstü plastik transfer bora ile kaplanmış toz (Şeker) serpilerek fiksenden geçirilmiş durumda; bu tür logolar hangi yazıcıdan ve hangi boya ile yapıldığını çözemedik. Sublime ile denedik olmadı lazer çıktı aldıktan sonra ustünü boya ile kaplama yaparak fikseden geçirdik biraz oldu gibi ama elimizdeki logolar gibi olmadı. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursalar çok sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yaşar aydıncıla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yaşar aydıncıla

Baskıcı / Ankara

Alt 27-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım görmüş olduğun baskı büyük olasılıkla platik transferdir bu baskı djital ortamda değil seriğrafi sistemiyle basılmıştır isterseniz daha açık bilgi verebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
dijiman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijiman

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 28-09-2008 #3
okmeydanı perpa ticaret merkezinde promocare firması bu malzemeleri satıyor hatırladığım kadarıyla onlarda vardı
Bu mesajdan alıntı yap
krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-10-2008 #4
Yaşar bey bende plastik transfer baskı işini yapiyorum. okul formaları için logo çıktısı almak için hp 1600 renkli lazer yazıcı aldım. Yazıcıdan aldığım logo çıktısına plastik transer boya ile kaplama yaptıktan sonra toz şekerden geçiriyoruz ve fikseden 170 derece bant hızı olarak 12,5 olarak ayarliyarak fikseden geçirdikten sonra okul formalarına basiyoruz. İstediğim randımanı alamiyorum. Logolar çok soluk çıkıyor kaplama boyası ile renkler karışıyor. Bu konuda ne yapmam gerekir.Yardımcı olursanız sevinirim saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
baskısı, logo