Logo Çalışmalarım..Önerilerinizi Bekliyorum

Logo Tasarımları - Logo Çalışmalarım..Önerilerinizi Bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar Yapmış olduğum bir kaç tane logo çalışması..Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler....

turkdelisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkdelisi

Webmaster / Düzce

Alt 16-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapmış olduğum bir kaç tane logo çalışması..Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler.

Logo Çalışmalarım..Önerilerinizi BekliyorumLogo Çalışmalarım..Önerilerinizi BekliyorumLogo Çalışmalarım..Önerilerinizi Bekliyorum
Logo Çalışmalarım..Önerilerinizi BekliyorumLogo Çalışmalarım..Önerilerinizi BekliyorumLogo Çalışmalarım..Önerilerinizi Bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logolar sanki bir kişiden değilde birkaç farklı kişinin elinden çıkmış gibi. Bir çizgi ve kimlik yok. Font ve renk seçimleri bazılarında karaktersiz duruyor. Birden fazla kullanılan vektörel figürler göz yorup karmaşaya yol açıyor. Sadeleşmeye ve doğru kimliğe ihtiyaçları var. Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
turkdelisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkdelisi

Webmaster / Düzce

Alt 19-10-2012 #3
yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle.. logolar sadece bir kişinin elinden çıktı ve tamamen müşteri odaklı ve istekleri doğrultusunda (renk ve çizimler) değerlendirilip yapıldı. birden fazla kullanılan figürler konusunda dediğiniz doğru olabilir daha sade olabilirdi...bir kaç logo üzerinde renk ve kimlik konusunda bana yardımcı olup fikir beyan ederseniz ayrıca sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-10-2012 #4
arkadaşım nedir şu müşteri böyle istiyor lafı yaa artık herkesten bunu duyar oldum sen müşterine işi bırakırsan oda bu hale getirir tabi dostum tasarımcı sensen müşterinin işe karışmasına izin vermemelisin müşteri çok biliyosada gitsin otursun kendi yapsın ozaman...

bu arada logolarda adres var yaa arkadaş logoda adresin ne işi var logo logoluktan çıkıp bildiğin broşüre dönmüş maşallah adam bütün işini bi logoda halletmenin peşine düşmüş kusura bakma
Bu mesajdan alıntı yap
tnrhbk37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnrhbk37

Grafiker / Kastamonu

Alt 27-10-2012 #5
Biraz daha araştırma yap logolar ile ilgili çalışmalısın olacak olacak bu iş Logo Çalışmalarım..Önerilerinizi Bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
bademkontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bademkontes

Grafiker / Eskişehir

Alt 12-11-2012 #6
bence yorumlar konusunda çok acımasız bu sitedekiler. ben özellikle ilk 2 sini çok beğendim emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Grafikopat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikopat

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-11-2012 #7
Güven kasap logoları harika olmuş elinize, emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
viksat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

viksat

Webmaster / İstanbul

Alt 13-11-2012 #8
Uzun süredir takılmıyordum bu siteye. Yüzeysel olarak diğer arkadaşlarında çalışmalarına baktım gerçekten hiç iç açıcı çalışmalar görmedim. Olumsuz yorumlara kızan arkadaşlara gelince sonuçta güzel olmuyan bir şeye güzel demek kendi kendimizi kandırmaktan başka birşey değildir. Girin yabancı forumları biraz araştırın millet neler yapıyor. Yukardaki çalışmalara gelince logolarda çok gereksiz detaylar var söylediğine göre müşterinin yönlendirmesi ama bu işin uzmanı sensen sen müşteriyi yönlendireceksin.
Bu mesajdan alıntı yap
repar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

repar

Öğrenci (Grafik) / Giresun

Alt 23-11-2012 #9
Yaptığın logolar logoluktan cıkmış ama yinede içlerinden 1 tanesini güzel buldum ben çok çalışırsan daha güzel logolar ortaya koya bilirsin.Emeğine sağlık hepsi için
Bu mesajdan alıntı yap