Logo çalışmalarım

Logo Tasarımları - Logo çalışmalarım ...

Logo çalışmalarım
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Logo çalışmalarım

Alt 19-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo çalışmalarım

[url=http://imageshack.us]Logo çalışmalarım[/U0000RL]

Logo çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
siteye bugün üye oldum ve bende yapmış olduğum logolarımı yayınlamak ve sizlerin fikirlerini duymak ve hatalarımı görmek istedim bu işte yeni sayılırım 3 yıldır yapıyorum boş zamanlarımda genelde logo yapıyorum şimdiden herkeze teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 19-02-2008 #3
yeni üye olduğun belli bir konu açtıktan sonra kendi gönderinin üstüne tekrar gönderi yapmaman gerekiyor. Buna yanılmıyorsam flood diyorlar..Logo çalışmalarım

forum kurallarını okumanı öneririm..
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap
hackervuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hackervuslat

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2008 #4
Yön Dersahanesine yapmıs oldugun logo hosuma gitti.Diğerleri için olumlu konusamıyacagım.Birazdaha emekle guzel seyler çıkartacagına ınanıyorum.Yaptıgın çalısmalarda fonta contür vermemeye dikkat et.Sana tavsiyemdir.Yazıyı kaba gosterıyor.Sadelik en guzelidir.
Bu mesajdan alıntı yap
hiltonajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hiltonajans(36)

Grafiker / Aydın

Alt 19-02-2008 #5
öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim bende yön dershanesine yapmış olduğun logoyu diğerlerine göre daha uygun buldum fakat o dahi profesyonel bir logo çalışması gibi değil çünkü zemin beyaz olduğunda y nin hattı fazla seçici olmaz oysaki ''y''yi belirtmen lacivert olsa alt etek kısımları yine mavi olsa logo daha anlaşılır olacak.Çalışmalarında başarılar dileriz....

hiltonajans

''Söz söylemediğimiz sürece esirimizdir.Söylediğimiz andan itibaren sözümüzün esiri oluruz.Kötü söz söyleyip sözünün esiri olanlardan olmayalım...''
Bu mesajdan alıntı yap

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2008 #6
yorumlarınız için tşk burda sizlerin söylemiş olduğu yanlışlarım benim için önemli daha dikkat etmen gereken noktları görüyorum hepinizine tekrardan teşekkürler birde el ilanı,bröşür,ve diğer grafik işlerimde renklendirme yaparken sorun yaşıyorum hangi rengi kullanıcagımı kestiremiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
asegon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asegon

Grafiker / İzmir

Alt 20-02-2008 #7
Moral bozma adına söylemiyorum ama özgün bişey göremedim. Ama biraz daha iyi takipçi olursan daha iyi şeyler yapabileceğine inanıyorum. Dünyada ünlü tasarımcılar neler yapıyor onlardan esinlenebilirsin. Renklerin dilini okuman lazım. Renk uyumlarını daha iyi görebilirsin. Başarılar Diliyorumm
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
yorumlariniz bekliyorum