logo çalışmalarım

Logo Tasarımları - logo çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar saygı değer arkadaşlar sizin gibi profesyonel çalışmlar yapan arkadaşların yaptığım çalışmaları değerlendirmesi beni mutlu edecektir..olumlu ve olumsuz önerilerinizi eksit etmeyin hayırlı çalışmalr....:sweating: http://img240.imageshack.us/img240/9...goalmasos7.jpg [FONT="Comic Sans MS"][/FONT]...

logo çalışmalarım
badboy_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badboy_61

Baskıcı / İstanbul

logo çalışmalarım

Alt 16-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

saygı değer arkadaşlar sizin gibi profesyonel çalışmlar yapan arkadaşların yaptığım çalışmaları değerlendirmesi beni mutlu edecektir..olumlu ve olumsuz önerilerinizi eksit etmeyin hayırlı çalışmalr....:sweating:

http://img240.imageshack.us/img240/9...goalmasos7.jpg[FONT="Comic Sans MS"][/FONT]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevi tas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevi tas

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok hoş olmuş bence başarılar dilerim eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 16-06-2008 #3
logo çalışmalarım

logoda atering mi yazıyor lateringmi. eğer lateringse çok zor algılanır. atering diye okunur baştan belirteyim. birde madem tabak içinde t harfini kullanmışsın ikinci kez aynı harfi kullanmak yerine düz yazıyla yazmanı tavsiye ederim. logoda iki ikon var gibi. bunlar anlam karmaşasına neden olur. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anka

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2008 #4
atering ve abak kısmı t/c harfine biraz daha yakın olmalı, çok ayrık duruyor.Onun dışında gayet güzel.Bence Catering olduğu gayet net.
Bu mesajdan alıntı yap
badboy_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

badboy_61

Baskıcı / İstanbul

Alt 16-06-2008 #5
teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alıp değiştiricem hayırlı çalışmalr
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 17-06-2008 #6
logo çalışmalarım

logoda atering mi yazıyor lateringmi. eğer lateringse çok zor algılanır. atering diye okunur baştan belirteyim. birde madem tabak içinde t harfini kullanmışsın ikinci kez aynı harfi kullanmak yerine düz yazıyla yazmanı tavsiye ederim. logoda iki ikon var gibi. bunlar anlam karmaşasına neden olur. kolay gelsin
bencede logoda iki ikon var gibi. bunlar anlam karmaşasına neden olur. emeğine sağlık!..
Bu mesajdan alıntı yap
powerangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

powerangel(34)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 17-06-2008 #7
t ve c hafleri yazıdan ayrı kalmıs birleşik okunmasını istiyorsan yakın tut bence ilk bakıldığında atering olarak okunuyor c yi biraz daha belirğin kullan benim dusuncem renk hohları hos yine de eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2008 #8
Yazıyı okumakta gerçekten zorlandım. Serüvenistin dediği gibi başı T C L harfleriyle okunuyor hangisi olduğu belli değil. Hem 2 tane amblem kullanmışsın birini çıkart bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmalarım, logo