Logo Çalışmam aşırı derecede tavsiyelerinzi bekliyorum ?

Logo Tasarımları - Logo Çalışmam aşırı derecede tavsiyelerinzi bekliyorum ? ...

Alt 29-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lütfen yorumlarsanız çok sevinirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 29-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel logo.Sanırım paintte hazırlamışsın emeğine sağlık Logo Çalışmam aşırı derecede tavsiyelerinzi bekliyorum ?
Bu mesajdan alıntı yap
grafibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibo

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 29-04-2008 #3
Logo Çalışmam aşırı derecede tavsiyelerinzi bekliyorum ? güzel olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 29-04-2008 #4
ben logoya benzetemedim..
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 29-04-2008 #5
kusura bakma ama ben buna logo diyemem çünkü bir fontla ismi yazmış ve renklendirmişsin hepsi bu. eğer logo olmasını istiyorsan en azından kullandığın fonta o kuruma özel olmak üzere bir kaç hareket ver.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 29-04-2008 #6
kusura bakma ama ben buna logo diyemem çünkü bir fontla ismi yazmış ve renklendirmişsin hepsi bu. eğer logo olmasını istiyorsan en azından kullandığın fonta o kuruma özel olmak üzere bir kaç hareket ver.
Arkadaşımız haklı onu grafikerlikle alakası olmayan bir insan otursa ona benzer bir şey yapabilirdi. Biraz kendini geliştirmelisin. Yapılan örnekleri incelemelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
grafibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibo

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 29-04-2008 #7
bence biraz daha çalışıp bi iki değişik örnekler yapmanı tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

paylaşım için teşşekkürler...

Alt 30-04-2008 #8
benim son yaptığından aklıma bişey geldi yıldırım yazın yine ama yıldırımdaki y ile son harfi olan m yi renklerini aynı diğerlerini farklı yapın yanı yıldırım yazısında yine y ile m yıldırım mobilyayı çağrıştırsın birazcık şekil verin bence yazı tipi iyi ama başklarınıda deneyin ...mobilya yani insanın evini mutlu olduğu yeri dolduran şeyler olduğu için biraz daha eğlenceli bir yazı tipi ve şekillerle güzel birşeyler çıkabilir kolay gelsin...Logo Çalışmam aşırı derecede tavsiyelerinzi bekliyorum ?
Bu mesajdan alıntı yap
ygtmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ygtmaster

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #9
arkadaşım kullandığın karakter yıldırım oyuncak olsaydı olurdu oda belki
mobilyacılar biraz ağırdır pahalı mobilyalar satarlar bu logo olmamış daha ciddi şeyler düşün öyle logo yapki adamlar kendilerini bu logoyu kullanırken güçlü hissetsinler herkeste bunları söylemez ona göre bence grafik konularında birçok araştırma yapmalısın kendini dahada geliştir biraz kitap oku saygılar....

birde bu firma üç ayrı daldamı faaliyet gösteriyor eğer öyleyse aynı karakteri kullanmak zorundalarmı eğer öyleyse üç konsepti kapsıyacak bir karakter bulmalısın daha düz daha sade
Bu mesajdan alıntı yap
twinblade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twinblade

Grafiker / Ankara

Alt 30-04-2008 #10
logo değilki font karakter çalışması olmuş sanki.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aşırı, bekliyorum, çalışmam, derecede, logo, tavsiyelerinzi