Logo çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Logo Tasarımları - Logo çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum ...

tek_tutkumsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tek_tutkumsun

Bilg. Teknikeri / Nevşehir

Alt 04-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar logo hakkında yorumlarınızı yazarsanız sevinirim,bu benim için çok önemli

http://www.imageto.org/images/lQ2B6.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tekno2020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekno2020(34)

Bilg. Teknikeri / Tokat

Alt 04-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım öncelikle bu logo nun amacı nedir, firma nedir, sunmak istediği nedir gibi bazı şeyleride yazman lazım ki bizde ona göre sana cevap yazalım. eğer direk bir grafiker olarak yanıtlamamı istersen bence grafik işine yeni başladığın çok belli oluyor. daha fazla yazmak isterim ama hevesini kırmak istemem. sana bir öneride bulunayım logo tasarımı yapmak istiyorsan, photoshop programı kullanıyorsan, yanın da mutlaka ama mutlaka illustrator de öğrenmen lazım. ve bir öneri daha bu kadar karışık düşünme logolar genelde sade ve bir bakışta ne anlatmak istediği anlaşılır grafiklerdir. neyse bu kadar yeter inşallah başarılı olursun.
Bu mesajdan alıntı yap
alperen1121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperen1121

Grafiker / Ankara

Alt 04-11-2012 #3
logoda ne yazdığını dahi anlayamadım desem yeridir... ayrıca o renkler biraz uyumsuz gibi ha, ne dersin Logo çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
tek_tutkumsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tek_tutkumsun

Bilg. Teknikeri / Nevşehir

Alt 04-11-2012 #4
Logo reklam ajansı logosu amatörce olduğunu biliyorum elimden ancak bu kadarı geldi bende zaten eleştirileri dikkate alarak daha iyisini yapmayı deneyeceğim,ilginize teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
sezarx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezarx

Webmaster / Ankara

Alt 07-11-2012 #5
Biraz daha farklı çalışma yapmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafikopat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikopat

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 09-11-2012 #6
VSA'mı VISA'mı? Logoların en temel özelliği insanların ilk bakışta firma ismini rahatlıkla idrak edebilmesidir. Neredeyse bir dakikadır inceliyorum hala süpheliyim ikisi arasında. Logo çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum Ama yılmadan fikir ve tasarım üzerinde çaba sarf ederek daha net çalışmalar çıkarabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-11-2012 #7
bence logo calismasi yapmadan ya da niyetlenmeden once burasi ve pek cok grafikle alakali alanda detayli bir on arastirma yapmalisin.

1- logo nedir?
2- Kime logo yapiyorul ?
3- Nele Onemli ?
4- Kim nasil neye gore yapmis ? gibi basic sorularin cevaplarini bula bula ilerlersen hem bu sekildeki denemelerle vakit kaybetmez hemde viyon sahibi olabilirsin.

yolun acik olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
bademkontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bademkontes

Grafiker / Eskişehir

Alt 12-11-2012 #8
ben beğendim Logo çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
serdair isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdair

Grafiker / İzmir

Alt 12-11-2012 #9
çok karışık...
alt taki font sırıtmış...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafikopat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafikopat

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-11-2012 #10
bence logo calismasi yapmadan ya da niyetlenmeden once burasi ve pek cok grafikle alakali alanda detayli bir on arastirma yapmalisin.

1- logo nedir?
2- Kime logo yapiyorul ?
3- Nele Onemli ?
4- Kim nasil neye gore yapmis ? gibi basic sorularin cevaplarini bula bula ilerlersen hem bu sekildeki denemelerle vakit kaybetmez hemde viyon sahibi olabilirsin.

yolun acik olsun.
Konuşma ara-sıra farklı dillere kaymış olsada genel anlamda anlatmak istediğiniz anlaşılıyor Logo çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları