Logo Çalışmam

Logo Tasarımları - Logo Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ilk logo çalışmamı yaptım ve 1 gün sonra müşteriye göstericem , lütfen önerilerinizi ve eleştrilerinizi esirgemeyin ? bakın bakalım kötü mü olmuş ? freehand ile yaptım , ...

Logo Çalışmam
escape_lea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escape_lea

Webmaster / Manisa

Logo Çalışmam

Alt 13-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk logo çalışmamı yaptım ve 1 gün sonra müşteriye göstericem , lütfen önerilerinizi ve eleştrilerinizi esirgemeyin ?

bakın bakalım kötü mü olmuş ?

freehand ile yaptım , freehand i de bugun kurdum Logo Çalışmam ona da yeni başladım anlıcanız Logo Çalışmam

ilk çalışmam :

Logo Çalışmam

*** görüşleriniz ve özellikle logo çalışmam için fikir verecek düşüncelerinizi esirgemeyin Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 13-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz daha çalışmalısın bu arada konu başlıklrına dikkatedelim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-03-2008 #3
Eğer siz bu şekilde, yazdığınız gibi tasarımda da aynı Türkçeyi kullanıyorsanız, üzüldüm sizin için...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-03-2008 #4
Ben mi yanlış anlıyorum yoksa siz mi yanlış ifade ediyorsunuz. Bu meslek bu kadar kolaydı da biz mi anlayamadık. Yıllarımızı verdik veriyoruz. Bizde mi cesaret yoktu yoksa sizler mi çok cesaretlisiniz. FH yi yeni öğreniyorsunuz... İlk logo çalışmanız... Bu ürettiğiniz ürünü de müşteriye satacaksınız. Bravo....:S

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
escape_lea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

escape_lea

Webmaster / Manisa

Alt 13-03-2008 #5
valla ben de çok şaşırdım.
sizler yeni başlayanlara destek olacagınıza onların şevkini kırmaktan başka bişey yapmıyorsunuz ( isteyen üzerine alınsın , sözüm herkeze değil)

ben de grafik tasarım değil ama bilgisayar teknolojileri mezunuyum ve grafikle 5 yıldır ugraşıyorum sadece freehand le çalışmıyordum bi arkadaşın tavsiyesiyle logoyu onunla yaptım , daha önce photoshop , cinema 4d , flash vb. programlarla çalışıyordum, logonun vektörel bi çalışma olması için seçtim freehand i.

ya neyse yinede sagolun ,

eywallah.

İsteyen varsa konuyu da silebilir , hakaret duymak için açmamıştım konuyu,

hee bu arada müşteri de zaten tanıdığım bi arkadaş , çok fazla para da almıcam.

Türkçe konusuna gelince anlıyamadım ya onu da demekki bende var eksik , hürrem kadar zeki değilim Logo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 13-03-2008 #6
bence 3 olan daha ii
Bu mesajdan alıntı yap
sebograph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sebograph(36)

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2008 #7
ikinci logo gözüme hoş göründü ama biraz büyük gibi üçüncü logo ise daha derli toplu ancak renk konusuna takıldım biraz ikinci logodaki renkleri birde üçüncüye denemeni tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
semra duyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semra duyar

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2008 #8
merhaba, sanırım sonuna LTD.ŞTİ. yazman daha doğru olacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 13-03-2008 #9

İşte biz bu zihniyete karşıyız. Mağdem cinema 4d , flash vb. programlarla çalışıyordum demişsiniz neden logo işine bulaşıyorsunuz ? Yada mağdem bulaştınız neden çok fazla para almayıp bu piyasayı öldürüyorsunuz ? Hak yemek olmuyormu bu ? Bu işin mektebını okuyarak dünyalarca para harcıyan annenin babanın hakkını yememiş mi oluyorsunuz ? Yada bu işe uzun senelerini vererek güneş in altında fırça ile tabela tasarım yapan insanlara saygısızlık değilmidir bu ? Bu nedir bana söylüyebilirmisiniz ? Biz kalkıp 3d görsel animasyon ile alakalı interkaktif bir sunum işine girdiğimizde değerini almıyormuyuz ? Arkadaşlar anlatmak istediğim şu herkes kendine bir branş seçsin seçsinki, bu meslek ÖLMESİN ! Bu mesleği ya siz ya biz yada çocuklarımız yaşatabilsin. Ancak kalkıp ben nasıl bir seramik ustasının yaptığı gibi döşüyemiyorsam seramiği yada döşemeye bile cesaret etmiyorsam bunuda düşünün. Hiç logo çizmeyin demiyorum bakın üstüne basa basa yazıyorum ama yapılan işin hakkını alın. Arkadaş, eş, dost, bunlar bahane değil... Durum böyle iken bence siz bu işi profesyonel olarak yapan insanların çok büyük hakkını yiyorsunuz. Size kızmıyoruz veya aşşalamıyoruz ancak yapılan işini hakkını almayarak profesyonel insanların hakkını yediğiniz için KINIYORUZ. Bu sektörde herkes branşını seçmediği için grafik tasarım kirliliğinin sonuçlarını çok güzel bir şekilde görüyoruz !.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-03-2008 #10
valla ben de çok şaşırdım.
sizler yeni başlayanlara destek olacagınıza onların şevkini kırmaktan başka bişey yapmıyorsunuz ( isteyen üzerine alınsın , sözüm herkeze değil)

ben de grafik tasarım değil ama bilgisayar teknolojileri mezunuyum ve grafikle 5 yıldır ugraşıyorum sadece freehand le çalışmıyordum bi arkadaşın tavsiyesiyle logoyu onunla yaptım , daha önce photoshop , cinema 4d , flash vb. programlarla çalışıyordum, logonun vektörel bi çalışma olması için seçtim freehand i.

ya neyse yinede sagolun ,

eywallah.

İsteyen varsa konuyu da silebilir , hakaret duymak için açmamıştım konuyu,

Türkçe konusuna gelince anlıyamadım ya onu da demekki bende var eksik , hürrem kadar zeki değilim Logo Çalışmam

Kimse sizin şevkinizi kırmaya çalışmıyor merak etmeyin. Size tavsiyem lütfen buradaki eleştrileri ciddiye alın ve kırılmayın. Size yol gösterecek, arkadaşların söylediği türkçeyi doğru kullanma ve bu işte biraz daha pişme ile ilgili eleştrilerde haksız değiller... Logolarınız çok iç açıcı değil ama bu çok normal çünki programı bilmiyorsunuz, grafikerliğe yeni başlamışsınız... Fakat bence kendinizi tamamen yeterli görmeden bir firmaya logo yapmayın, çünki bu firma sizin kurbanınız olmuş olur. Acemice yapılmış bir logoyu ömrü boyunca kullanacak. Tabiki denemeler yapın, kendinizi geliştirin, tavsiyem araştırın, sürekli inceleyin, ve en önemlisi eleştrilere açık olun. Bu söylediklerimi yaparsanız başarılı olacağınıza eminim... Bu siteden çok şey öğreneceğinizede eminim ön yargılı davranmayın.. Yolunuz açık olsunLogo Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo, almam