logo çalışmama eleştiri istiyorum

Logo Tasarımları - logo çalışmama eleştiri istiyorum ...

N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 03-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar logo çalışmama eleştirilerinizle katkınızı istiyorum. benim gibi yeni başlayan arkadaşalara yol gösterici olacaktır. şimdiden ilginize teşekkür.logo çalışmama eleştiri istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TenTaTivE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TenTaTivE

Desinatör / Bursa

Alt 03-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle renk seçimleri kötü,arkadaki tahta tarzı şey hoş durmamış onu tamamen çıkarın,logon neyi anlatmak istiyor?...firmamı yoksa başka birşeymi anlaşılmıyor...eleştiri istemişsin umarım eleştirilerim işine yarar..çalışmalarında başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
filizzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizzz(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 03-04-2008 #3
arkadaki deseni tamamen kaldır bence bide ne iş yaptığını belirtsen daha iyi olurdu yeni bir çalışma yapmanı tavsiye ederim başarılar diliyorum arkadaşımlogo çalışmama eleştiri istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-04-2008 #4
1.bukadar ufak bir logoyu bukadar büyük boyutta yüklemeyin siteye corelde yapmışsınız bu logoyu heralde ordaki A4 sayfasının 4/1 i kadar ufaltıp jpeg yaparsanız sayfada bukadar yer kaplamaz arkadaki desenden anladığım kadarıyla corelin kendi deseni ve ahşap marangoz işleri için kullanılır bu yapmış olduğunuz şey bi marangoza ait heralde
2.sitede corel bölümünde birbirinden güzel dersler anlatılıyor biraz oraları incelerseniz güzel şeyler yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 04-04-2008 #5
kullandığın harfler ve zemin birbirinden çok bağımsız olmuş üstünde biraz daha çalışmalısın bence
Bu mesajdan alıntı yap
macsabri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macsabri

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2008 #6
sadece hiçbirşey çağrıştırmıyor ve çok kötü
Bu mesajdan alıntı yap
reklamci46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklamci46

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 04-04-2008 #7
aşırı derece kötüüüüüü
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 04-04-2008 #8
arkadaşlar evet bende kabul ediyorum logo iyi olmamış ancak biraz daha yapıcı mesajlar gönderelim.Çok kötü - aşırı derecede kötü gibi yorumların ne size ne de logoyu yapan arkadaşa bir yararı yok.Tavsiye ve yol gösteren mesajlar hem faytdalı olur hemde şevk kırmaz.Bu tarz logoları siz de yaptınız zamanında unutmayın!...Lütfen biraz daha hassasiyet...
Zemin pek hoş durmamış logo altında.Zemin olmasın tamamen kaldır demiyorum ancak temel olarak iki harften oluşan bir çalışma yapmak zorundaysan ve illa ki de zemin gerekiyorsa,biraz daha birbirine uyumlu renkler seçmende fayda var.Bu tarz logoları photoshopta yaparsan efekt imkanın daha geniş olur.İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 15-04-2008 #9
sağolun arkadaşlar. iyi yada kötü eleştiriler ben ve benim gibi arkadaşlara yol gösteri olacaktır. ilginize teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
nosce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosce

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-04-2008 #10
araştırmaya devamlogo çalışmama eleştiri istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo