Logo çalışması ( Eleştirilerinizi Bekliyorum )

Logo Tasarımları - Logo çalışması ( Eleştirilerinizi Bekliyorum ) Sponsorlu Bağlantılar Bu bir dergi ismi olacak. ' müvezzi ' Kelime anlamı: Geçmişte sokaklarda gazete satan kişiye, çocuğa verilen isim. Türk filmlerinden hatırlarsınız... Eleştirilerinizi muhakkak bekliyorum... Gelişimin tek yolu budur......

Red-Blooded isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Red-Blooded

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu bir dergi ismi olacak. ' müvezzi ' Kelime anlamı: Geçmişte sokaklarda gazete satan kişiye, çocuğa verilen isim. Türk filmlerinden hatırlarsınız...

Eleştirilerinizi muhakkak bekliyorum... Gelişimin tek yolu budur...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 06-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
madem eski bir kelime kullandınız o zaman yazı şeklide eskiyi andıran bir font da ve renginden olmalı diye düşünüyorum.. çocuk fotoğrafı iyi olmuş ama
Bu mesajdan alıntı yap
Red-Blooded isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Red-Blooded

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 06-01-2008 #3
madem eski bir kelime kullandınız o zaman yazı şeklide eskiyi andıran bir font da ve renginden olmalı diye düşünüyorum.. çocuk fotoğrafı iyi olmuş ama
Siyah beyaz ve eskitilmiş bir font... Mantıklı... Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
grf_tasarım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grf_tasarım

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-01-2008 #4
eskitilmiş font kulansan ve mat renkler olsa güzel olur
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 06-01-2008 #5
biraz daha el yazısı tarzında serifli bir yazı kullanmanda güsel olabilir ama emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2008 #6
tek problem font diger arkadaslarda belirtmis zaten fontu degistir. birde zeminsiz dene iyi bir fontla zeminsiz cok daha iyi görünecek gibi geliyo
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-01-2008 #7
İlk Olan daha güzel ve daha etkileyici geliyor. Yazı fontuyla rengini de değiştirirsen daha hoş olur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
sibcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibcan(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-01-2008 #8
logo daha çok tabela gibi durmuş bence, hem zemin kullanmışsın hemde resim siyah beyaz kullanman gerektiğinde, zeminde,-resimde kaybolacak ve yazı kalacak sence hoş olacakmı ? biraz daha düşün derim ben kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 07-01-2008 #9
logodaki çocuk resminin etrafındaki efekti kaldır bence çocuk orada arka planda kalmış. ellerine sağılık gerisi goş duruyor
Bu mesajdan alıntı yap
emre-kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre-kara

Grafiker / Ankara

Alt 07-01-2008 #10
birincisi daha guzel gibi görunuyor ama kenarlarında ki kare gözukuyor oraları biraz daha yumuşatırsan daha hoş olur ellerine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
muvezzi