Logo çalışması - elyasa web teknolojileri

Logo Tasarımları - Logo çalışması - elyasa web teknolojileri Sponsorlu Bağlantılar Değerli Grafiker arkadaşlarım, elyasa web teknolojilerinin revizyonda olan web sitesinin yeni logosunun çizim işini ben aldım, böyle bir çalışma yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. :tongueout::wink:...

emre_ngage isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ngage

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Grafiker arkadaşlarım, elyasa web teknolojilerinin revizyonda olan web sitesinin yeni logosunun çizim işini ben aldım, böyle bir çalışma yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. :tongueout::wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hosting solutions yazısını alta alırsan ve asa bölümüne yayarsan daha şık durur diye düşünüyorum onun dışında sade ve şık bir çalışma renkler güzel uyumlu soft olmuş başarıalr dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
ALOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALOR(56)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2009 #3
Hosting solitions yazısı yukarıda iyi durmamış,ben beğeniyorum diyorsanız en azından alttaki firma adıyla arasında biraz boşluk olmalı diyorum,renkler güzel,uyumlu,gözü rahatsız etmiyor,başarılarınızın devamı dileğiyle.
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ngage isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ngage

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2009 #4

Bende hosting solutions kısmının altta kalması kanaatindeydim ama artık firma sahibi hangisini daha uyumlu karar alırsa onu kullanır tabiki burdaki değerlendirmeleride göz önünde bulundurucakalrından şüphem yoktur.Teşekkürler.:tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
ebdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebdesign

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker

Alt 15-02-2009 #5
Hoş ve pozitif enerjili bir çalışma, aqua etkisini çalışmanda çoğu kısımda kullanmışsın renkler ise teknılojiye uygun. Sana artı A puan, başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Pierro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pierro

Eğitimci

Alt 16-02-2009 #6
Renk secimleri çok güzel fakat font seçimi konusunda aynı düşüncede değilim "hosting solutions" yazısını elyasanın kuyruklu harfi ile veya font secimine göre şekilsel olarak bağdaştırabilirsen gözü rahatsız etmeyecek kıvama getibileceğin düşüncesindeyim .Renklerin uyumunu tekrar belirteyim çok başarılı
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #7
göze hitap ediyor ancak renk geçişi baskıda sıkıntı oluşturmaz mı??
Bu mesajdan alıntı yap
ByELİTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByELİTE

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-02-2009 #8
çok güzel olmuş bence benim düşüncem....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismasi, elyasa, logo, teknolojileri, web