Logo Çalışması (Oyunlar İle İlgili)

Logo Tasarımları - Logo Çalışması (Oyunlar İle İlgili) ...

Alt 30-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Logo:

Arkadaşlar bu sitede ve tasarım işinde yeniyim buda benim tasarladığım ve kullandığım bir logo yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 30-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oncelikle hosgeldin kardes.Bu saatte hala oturduguna gore uyku roblemi cekiyorsun sanirim Logo Çalışması (Oyunlar İle İlgili) Benimde oyle cok profesyonel oldugum soylenemez ancak dilim dondugunce yorum yapayim herneyse

oncelikle silahlar cok buyuk durmus.yani tac simgesine oranla cok buyuk.birde tam ismini cozemedim proyuncu yaziyor sanirsam.yani genel olarak goze cok hitap etmiyor.Cok cafcafdan yana diilim ancak biraz daha gelistirilirse belki hos olabilir.eline saglik
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-05-2008 #3
oncelikle hosgeldin kardes.Bu saatte hala oturduguna gore uyku roblemi cekiyorsun sanirim Logo Çalışması (Oyunlar İle İlgili) Benimde oyle cok profesyonel oldugum soylenemez ancak dilim dondugunce yorum yapayim herneyse

oncelikle silahlar cok buyuk durmus.yani tac simgesine oranla cok buyuk.birde tam ismini cozemedim proyuncu yaziyor sanirsam.yani genel olarak goze cok hitap etmiyor.Cok cafcafdan yana diilim ancak biraz daha gelistirilirse belki hos olabilir.eline saglik

Öncelikle yorumların için sağol kardeşim dediğin gibi uyku problemi çekiyorum bazen sabah 12 de yattığım oluyor XD. Dediklerini bir bir uygulayarak buraya ve siteme tekrar bu logoyu koyucam. Ozaman da bir yorum yaparsan sevinirim.
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetim

Eğitimci / Konya

Alt 14-08-2009 #4
kardeş bunu yapma sitesi yok mu?

Bende yapcam onun için kaydoldum zaten:..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
Çalışması, logo, oyunlar, yle, İlgili