Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Logo Çalışması ...

Logo Çalışması
SeyfiYalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Logo Çalışması

Alt 04-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

GençLer ajans firmasınına yaptığım logo çalışmaları yeniyim yorumlarınızı bekliyorum eksiklerimi söylerseniz sevinirim

Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
GençLer ajans firmasınına yaptığım logo çalışmaları yeniyim yorumlarınızı bekliyorum eksiklerimi söylerseniz sevinirim

Logo Çalışması

Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-07-2012 #3
Her iki çalışmanın da başarılı olduğunu söylemek zor. Logo ne ajansı anlatıyor ne de genci yazı karakterleri ikisinde de hoş değil ilk çalışmada ç harfinin noktası çok çirkin duruyor. Bence en iyisi yeni bir çizime başlamak...
Bu mesajdan alıntı yap

SeyfiYalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2012 #4
Her iki çalışmanın da başarılı olduğunu söylemek zor. Logo ne ajansı anlatıyor ne de genci yazı karakterleri ikisinde de hoş değil ilk çalışmada ç harfinin noktası çok çirkin duruyor. Bence en iyisi yeni bir çizime başlamak...
yorumunuz için tesekkürler galiba buna bir maskot bulmamız gerek gençLe ilgili birsey yapmak zor
Bu mesajdan alıntı yap