Logo daki eksikliği söylermisiniz?

Logo Tasarımları - Logo daki eksikliği söylermisiniz? ...

GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 16-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ne eksik söylermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 16-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logodaki eksiklik ifade eksikliği. Gıda sektöründen bir firmayı ifade etmiyor çalışmanız. Font seçimi, yanda kullandığınız şekil, renkler vb... İlk bakışta bi lojistik firmasını anımsattı bana mesela.
Bu mesajdan alıntı yap
ukayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ukayrak

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 17-08-2012 #3
KAY bölümünün fontlari acik, GISIZ bölümünün font bosluklari kapali olmus... Logodaki en önemli etkenlerden biri harf bosluklaridir...
Bu mesajdan alıntı yap
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 17-08-2012 #4
haklısınız dikkatten kaçmış deneme çalışması zaten düzenleyip tekrar yayınlayacağım teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 17-08-2012 #5
Hatlar ve renkler çok sert üstat. Altta gıda yazmasa kargo veya taşımacılık derdim.
Logo olarak bunu kullanacaksanız bile gıda yazısını başka şekilde ya da logoda hiç kullanmayıp alt tarafa unvan ile kullanmanızı tavsiye ediyorum.
Bence
1-kaygısız yazısının fontunu tırnaklıdan ziyade daha düzgün ve tombul bir karakter kullanın.
2-Soldaki logo bardağı veya tencereyi andırabilir aslında. ona bir kulp ekleyip kırmızı bölüme de kabarcık falan koyup sıvıymış izlenimi verirseniz daha iyi olur.
Tabii söylediklerim bu logoyu müşteri görmüş ve bunu üzerinden çalışmanızı yapmanızı istemişse.
Kolay gelsin. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
bomba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bomba

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-08-2012 #6
Hayirli gunler,
" Kir cicekleri " isminde 4-6 yas yetenek gelistirme merkezi aciliyor, logo icin 1 gun kaldigini soylediler, elim ayagima dolasti, fikri olan varsa yardimci olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap